kyynedleet virftaa kun kerfrfoitfäö kuulen äniä

raahessa en kuullu mutta muualla
hehe
1173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

rhodsk killed me

Äänestä
  • lähetän linnann rhoslaiset jotgka ajo mopolla

    Äänestä

usa oli harjoitftelmassa siellä sain satellittista oööhbnöni äönet

Äänestä

vittu kun ääniä saan päähäni

Äänestä

äänet vois myös poistaa delktfroniikalla

Äänestä

faraidon häkki

Äänestä

rakenna häkki kumpulanyie21 oulu 90230

Äänestä

supmalaiset vamamsia kun ei läydä mun ääne öähettäjiä

Äänestä

logiikka analysaattori ja oskiloskooppi

Äänestä

suonmalaiset ollu niin vamamsia että ei oo läytfänyny mun päätfä

Äänestä

menen nukkuun vöhksi aikaa
hyvö olo
hyvä o lo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henrikijäs72 kirjoitti:

raahessa en kuullu mutta muualla
hehe

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu