Edullistaon

Halpahalli myy tänään,kaikki maitotuotteet,lihat,makkarat ym.t eläinperäiset tuotteet 60%n ALELLA.
6271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

oliko aprilli pila:D

Äänestä

Pyrkivät perimään oikean hinnan silti,(vanha halpahallin kikka)

Äänestä

Ei maksannu aamusella ostokset mitään.Löivät viellä kassalla kympin kouraan.

Äänestä

Siellä on se paskalta haiseva ukko kulkenut. Tämä Vattukylän pyöräilevä kylähullu. Haju tarttunut näihin tuotteisiin ja pilaantuneet.

Äänestä

Ei se ole käyny. Tämä pekkapoikahan ei asu enää hoopoveellä vaan jossain ylivieskan puolella. Vaan saattahan se joskus täälläki piipahtaa sukuloimassa

Äänestä
  • Kumpi se nyt on joka haisee jussa vai peku ?????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hainjokuorman kirjoitti:

Halpahalli myy tänään,kaikki maitotuotteet,lihat,makkarat ym.t eläinperäiset tuotteet 60%n ALELLA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu