Voisitteko auttaa tässä suhdeasiassa

Seyksihiljainen

Oon siis 14v poika ja mun vanha kaveri lähetti noin 3kk sittem yhden tytön numeron joka asuu Virossa. Alettiin sitten puhua ja hänestä olin tosi söpö ja meijän suhde alko kehittyä ja sitten helmikuun 28. Päivä lähdettiin isän kanssa Viroon ja menin tämän tytön kanssa ulos ja vietettiin yhessä koko viikonloppu. Meillä oli tosi kivaa ja kumpikin tiesi tykkäävänsä toisistaan. Oltin halattu jo monesti ja lopulta pussattiin. Hän itki ja halasi mua kun oltiin lähössä ja kyllä siinä uli tippa linssiin. Mutta nyt ollaan oltu Skypessä ja whatsapissa ja kumpiki rakastaa toisiaa ja se on mulle tosi tärkee niiku mäki sille. Mutta siis mitä mieltä ootte?
Tää tyttö tulee Suomeen vähän yli kuukauden päästä. En oo koskaa rakastanu ketää näin paljon ja ollaa tosi tärkeitä toisillemme. Mutta juuh välil on tosi vaikeeta ku ei nähä ja toisel on vaik suru eikä voi olla siel tukemassa. Luuletteko että tällänen suhde tulee kestämään?

3

116

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyyninensetä

      Oi nuoruus! Kaikki suhteet kestää aikansa.

    • Muuta viroon katupummiks sen oven eteen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. R.I.P Marko lämsä

      Luin just netistä suru uutisen että tangokuningas Marko Lämsä On menehtynyt viikonloppuna Tampereella. Niin nuorikin vi
      Tampere
      66
      5693
    2. Vappu terveiset kaivatullesi

      otetaan vappu terveisiä vastaan tähän ketjuun kaivatullesi !!! 🍾🥂🎉🌻🔥🧡🧡
      Ikävä
      167
      2100
    3. Tangokuningas Marko Lämsä, 47, on kuollut

      Taas yksi melko nuori artisti lopetti lauleskelut lopullisesti. https://www.is.fi/viihde/art-2000011200979.html
      Maailman menoa
      20
      1941
    4. Puskaradio huutaa

      Nuori tyttö oli laittanut päivityksen että pitämällä joku itsensäpaljastaja. Kuka tämä on? Varoittakaa lapsia !
      Suomussalmi
      70
      1924
    5. Miksi aina vain seksiä?

      Kertokaas nyt mulle, että onko tämä joku normojen ihan oma juttu, että seksiä pitää pohtia joka välissä, siitä pitää jau
      Sinkut
      179
      1460
    6. Kerro kiva muisto

      Kaivatustasi
      Ikävä
      68
      1182
    7. Martinalta vakava ulostulo

      Seiska: Martinalta vakava ulostulo. Olipa raflaava otsikko mustalla pohjalla.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      210
      1090
    8. Kyllä sitä on tyhmä

      Ettei aikoinaan sua ottanut. Huomenta❤️
      Ikävä
      51
      1058
    9. Vieläkin jaksaa

      naurattaa. 😆 🐽🐷🤣 M - N
      Ikävä
      84
      1040
    10. Nourix laihdutusvalmiste

      Onko kenelläkään kokemuksia Nourix lahdutusvalmisteesta?
      Laihdutus
      11
      1028
    Aihe