Oon siis 14v poika ja mun vanha kaveri lähetti noin 3kk sittem yhden tytön numeron joka asuu Virossa. Alettiin sitten puhua ja hänestä olin tosi söpö ja meijän suhde alko kehittyä ja sitten helmikuun 28. Päivä lähdettiin isän kanssa Viroon ja menin tämän tytön kanssa ulos ja vietettiin yhessä koko viikonloppu. Meillä oli tosi kivaa ja kumpikin tiesi tykkäävänsä toisistaan. Oltin halattu jo monesti ja lopulta pussattiin. Hän itki ja halasi mua kun oltiin lähössä ja kyllä siinä uli tippa linssiin. Mutta nyt ollaan oltu Skypessä ja whatsapissa ja kumpiki rakastaa toisiaa ja se on mulle tosi tärkee niiku mäki sille. Mutta siis mitä mieltä ootte?
Tää tyttö tulee Suomeen vähän yli kuukauden päästä. En oo koskaa rakastanu ketää näin paljon ja ollaa tosi tärkeitä toisillemme. Mutta juuh välil on tosi vaikeeta ku ei nähä ja toisel on vaik suru eikä voi olla siel tukemassa. Luuletteko että tällänen suhde tulee kestämään?
Voisitteko auttaa tässä suhdeasiassa
Seyksihiljainen
3
144
Vastaukset
- Kyyninensetä
Oi nuoruus! Kaikki suhteet kestää aikansa.
Muuta viroon katupummiks sen oven eteen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää382191Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten662047Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211940HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363891675Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031641Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241474Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821092Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75925
- 27899