lillikuskille

no en minä koko seutukuntaa tai koko sukua tuomitse,jos en ole muutamien kanssa väleissä.enkä etenkään vaihda paikkakuntaa paskapuheiden takia.
3190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kun paskapuheet rupeaa vaikuttamaan että koko pitäjä alkaa olla vastaan ja jopa minua sen kummemmin tuntevat rupeavat tulemaan päälle/vittuilemaan niin herkeää kyllä naurattamasta.

Kotiseudun väitetään olevan rakas mutta kyllä tuusniemi ja erityisesti kosulan seutu aiheuttaa pahaa mieltä ja ahdistusta, sen on kahdella jalalla kulkevat paskapökäleet eli kosulalaiset saaneet aikaan.

Äänestä
  • Ainakin niiden kahden tupettajan välittämä kuva tämän päivän maaseudusta on ahdistavaa.
    Tavaraa tavaraa joka paikka täyteen tavaraa ja silti vituttaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ainakin niiden kahden tupettajan välittämä kuva tämän päivän maaseudusta on ahdistavaa.
    Tavaraa tavaraa joka paikka täyteen tavaraa ja silti vituttaa

    Joo samaa mieltä. Hoitoon pitäisi ne saada. Nyt ei fooliohatut riitä!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


aktkosula kirjoitti:

no en minä koko seutukuntaa tai koko sukua tuomitse,jos en ole muutamien kanssa väleissä.enkä etenkään vaihda paikkakuntaa paskapuheiden takia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu