Ketä on ne vähä-älyiset volvokuskit, jotka kaahaavat illasta toiseen kirkonkylällä.
Vanhempi kulkupeli edellä ja uudempi perässä kielellä lipoen. Taitaa toinen autoista ainakin olla usein Nesteen pihassa parkissa. Työntekijäkö?
Ei tarvitse kun kerran lähteä näpeistä, niin keilataan joku lapsirassu Opintieltä.
Järki käteen!
Kaahari Volvot
Riittää_jo
2
468
Vastaukset 2
- sairaannopee240
Nyt jos tarkoitat sinistä kanttivolvoa joka on päivittäin nesteen pihalla, niin olet erehtynyt autosta. sillä minun rakas 240 on niin matala että sillä ei voi ajaa pieneenkään kuoppaan yli 20km/h talvella ajoin kyllä hieman sivuluisussa yms niinkuin kaikki muutkin "huligaanit" ja pidän kyllä huolen siitä että yksikään ihminen ei jää autoni alle :)
- keulinsunmummollekylään
Tulbo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134762Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197720Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars102696Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47677Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!28653- 61629
- 47600
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59535Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520