Monroe Vs Sachs

Iskunvaimentemista olis kyse niin tuota, kummat pistäisit omaan austoosi??
285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos jostain syystä bilsteiniä ei ole saaatavana niin sitten sachs. Konikin menee jos haluaa säädettävät.

Äänestä
  • Bilsteeni menis muuten mutta kun olen aatellu pitää autoa yli vuolen enkä haluaisi ens vuonna vaihtaa uudelleen, sen takia ajattelin jotain kestävempää esim. sachs

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


The_Tumppii kirjoitti:

Iskunvaimentemista olis kyse niin tuota, kummat pistäisit omaan austoosi??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu