Miksi viestini on poistettu?!
Kysymys kuuluu voiko yliopistohaussa hakea kahteen eri oikikseen, syystä että en tiedä vielä Joensuun kirjoja ja vasta kun kirjat julkaistaan, haluan tehdä päätöksen haenko Lappiin vai JNS.
Onko mahdollista?
Kahteen oikikseen hakeminen
fgegt
3
541
Vastaukset
- tiätääksen
Miksei voisi? Hakuvaihtoehtoja saa esittää kuusi kappaletta. Pääsykokeeseen voit mennä tai jättää menemättä aivan kuten haluat.
- kfjdkjfd
voihan sitä, eri kirjat vaan ni voi olla suhteellisen rankkaa.
- tahtoisinollajumala
Tottakai jos on jumala
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764