M A N H U N T

Manhunt on paras peli.

Ikävä vaan että pelilehdissä tätä arvostelemaan oli päästetty pelkkiä vellipöksyjä ja puunhalaajia.
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin on mullakin on se :D

Äänestä
  • Mun suosikit tällä hetkellä on muovikassi ja vasara :-) vahinko et vasaraa on vaan siinä yhdessä levelissä.

    Joskus alkuun tykkäsin lihakirveestä ja lasinsirpaleesta, se on niin hauska jekku vetää lasilla molempiin silmiin, ja se lihakirveen chop chop chop ääni. Ja pesismailan red level on tietty aina riehakas!

    Pyssyt on hanurista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on PARAS!!! kirjoitti:

Manhunt on paras peli.

Ikävä vaan että pelilehdissä tätä arvostelemaan oli päästetty pelkkiä vellipöksyjä ja puunhalaajia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu