Kuusankosken uusi kotisivu
KSNK
4714
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hemmetin osuva juttu! Käväisin lukemassa saman Kuusaan kaupungin keskustelupalstan sivuilta, ja ei voinut kun ääneen nauraa ja todeta, että NÄIN ON!
Ei tuo ole lainkaan totta. Kuga agiteeraa?
En agiteeraa enkä ole mikään kokoomusnuori. Kuusaan kokoomusnuoret keskittyivät ainakin minun nuoruudessani kaupungin myöntämien rahojen ryyppäämiseen. Politiikasta ei puhuttu. Kokoomusnuoriin kuuluneelta kaverilta kuulin.
Helkutin hyvin tuo provosoivaan tyyliin toteutettu vaalimainoksen Punikkila kuitenkin kuvaa Kuusaata. Pistin tuon linkin tänne ja joku oli sitten laittanut sen Kuusaan kotisivujen keskustelutorille. Terveisiä vaan sinne entiseen kotikaupunkiin, erityisesti demarien politbyroolle.
Leppäkerttu kirjoitti 13.1.2005 15:51:04 Kerro Nyberg tosiasia miksi Tuominen ei kelvannut hallitukseen, äläkä jauha skeidaa Kouvolan Sanomissa!