Nyt riittää Luvialaisten virmojen palveluiden käyttö. Niin kauan kun ei pidetä omanatietonaan asiakkaan teetämiä töitä ST1 porukka tietää työstä enenmän kuin asiakas.suut kiini asiakkaan asioista.
Viimeinen kerta
Opiksi
4
624
Vastaukset
- 7-8parlamentti
Älä vedä hernettä nenään :)
- Ymmärrättekö
Niinpä. Samaa mieltä. Tääällä ei ymmärretä mitä on sivistys ja vaitiolo. Tk:ssakin sama meno.
- Miljoonakilometriä
Ei Luvian yritysjohtajat tarvitse almuja,mersulla ne päästelee niin virmansa lopettaneet johtajat kuin vielä virmaansa pyörittävät pääliköt. Rahamiehiä ovat varmaan veronkierrolla ansainut rahansa.
- Whatanidiot
Eikös tässä ollut vaitiolosta kysymys...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431081No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1941011Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38755- 14690
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30671Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17603