En tunne sua mies riittävästi

joten en tunnistaisi sua täältä vaikka kirjoittaisit rakastavasi ja ikävöiväsi mua.
3150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mutta minä tunistan sinut rakas noista kirjainten tuoksuista jotka olet niihin jättänyt kirjoittaessasi viestiä. Voi kuinka ikävöinkään sinua , onneksi tapaamme pian . Nuku hyvin rakas.

Äänestä
  • et tunnista, eikä tavata

    Äänestä

  • sontaaon kirjoitti:

    et tunnista, eikä tavata

    Ällä viitsi rakas ,aina sä alotat ton pelin . Mä niin tykkään siitä. Suukkoja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hooltapeelle kirjoitti:

joten en tunnistaisi sua täältä vaikka kirjoittaisit rakastavasi ja ikävöiväsi mua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu