laiskin.Itse vältän lastaukset .
kuka on suomen hitain rekkakuski ja
vetelyskuskit
10335
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Simpasen Rihuli. Vanha äijä, ajaa kolmossarjalaisen kanssa hiekkaa, sepeliä, soia ja santoja paljon. Tosi hidas äijä, mutta spermat sillä tulee nopeesti vieläkin.
hah haha vellu se sano ku viitsinyt lähteä nais seuarasta soitti työn antajalle,että joku hullu rätkäjätkä katkaisi i eturenkaasta venttiilin ja siksi tulee myöhässä.
Hah hah hah haaaaaaa. Missä olit kun yhdyssanat opetettiin? Naisseura ja työnantaja. Vellu isolla alkukirjaimella. Pikkua ei että sanan eteen ja lauseet aloitetaan isolla alkukirjaimella. Muuten todella hauska juttu.
hahhah hah haista vittu poju. tollasii räkä nokkia on nussittu kämmeneen muutama sata ja ihan ajon aikana, mulkku. velluu et tunne poika.vellulla iso meisseli jolla hoidellu mutsias, poika
Räkänokkia on yhdyssana. hahahhahhahahahahhahaahhahahah
siloinkun oli äidinkielen tunti olin nussimassa ei huvittanut koulukäynti.
Silloin kun erikseen. Lauseet alkavat isolla kirjaimella. Pilkunkäyttö suositeltavaa. Hahahhahahhahaaaaaaaaaaaaa
haista saatana ite Vellu on mun faija.
ainakin minä olin kötöttelin rekalla 60 km/h pitkin 4 tietä.osa vaihteista hävisi.
Minäpäs hitain ja laiskin tänään nukuin hytissä työmaalla.sitten vein kuorman ja ajelin alinopeutta katsellen maisemia koska en viitsinyt liikuttaa hyvässä asennossa olevaa kaasujalkaa .perillä odottelin trukkikuskia jos näkyisi koska en viitsinyt mennä etsimään.