The Jänis piilostaan kurkkaa

Pääsiäisen paljastukset vielä hieman kuumottaa... :)
4133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siellä rapapistoolinsa kanssa vaanii saalista,,, ;)?

Äänestä

Yhtään en muista pääsiäisestä.

Äänestä

Päääsiäisenä minä ainakin pysyin läheisten luona visusti neljän seinän sisällä, ettei kukaan päivämääriin, kuten ystävänpäivään, naistenpäivään ynnä muihin "galaksin merkkipäiviin" fiksoitunut häiriintynyt ihminen keksisi yrittää lähestyä.

Äänestä

Mitäs jännää sitä pääsiäisenä sit paljasteltiin :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pehmeinjänis kirjoitti:

Pääsiäisen paljastukset vielä hieman kuumottaa... :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu