vm 1998 ja musta johdon pätkä noin 20 cm on irtaallaan siinä jakopään lähellä ..
toinen pää on iskaritornissa kiinni ja toinen piä irtallaan...ilmeisesti muajohto..
minkäs mutterin alle tämä johdon pää kuuluu olla...? viitsiikö joku vilkaista
johdon pätkä corulla
4
148
Vastaukset
- Syrnä
Vai, meinaat, että muajohto. No kuulehan tero ei sillä oo väliä minkä mutterin tai pultin alla on kunhan vaan ylettyy ja maadottaa. Muista, että pitää jäädä löysiä koneen heilahtelun takia. Näin sanoisi Petteri tähän. Ja sitten vaan odotellaan trollipoju, yh-äippä, helkama raisu, skitsofrenia, amispoju toyota super hönön asiantuntevaa kommenttia.
- corulla
eipä siihen mennyt kauaa kun trolli alempana vastasi..laitoin kuitenkin johdon kiinni moottoriin .johto oli edellisellä omistajalla jäänyt irti jostain syystä.
- Äkkiäkynsilakkaa
Se lienee silmäpako, toyotasi on lähtenyt purkautumaan.
Onnittelut kuitenkin. Sen ajan tohot kesti vähällä käytöllä pitkästi toistakymmentä vuotta. Pelti oheni ja maalit vaihtuivat vesiväreihin hiukan tuon jälkeen ja tulokset näkee nykycorollojen pelleistä. - sdklsklfdskjfsdl
Jatkopätkä on irronna siitä muajohosta, sen pitäs yltee muahan asti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567795Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675891Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615380Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515273Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084612Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072323Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e31196Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41165Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371016Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko43974