johdon pätkä corulla

vm 1998 ja musta johdon pätkä noin 20 cm on irtaallaan siinä jakopään lähellä ..
toinen pää on iskaritornissa kiinni ja toinen piä irtallaan...ilmeisesti muajohto..
minkäs mutterin alle tämä johdon pää kuuluu olla...? viitsiikö joku vilkaista
4185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vai, meinaat, että muajohto. No kuulehan tero ei sillä oo väliä minkä mutterin tai pultin alla on kunhan vaan ylettyy ja maadottaa. Muista, että pitää jäädä löysiä koneen heilahtelun takia. Näin sanoisi Petteri tähän. Ja sitten vaan odotellaan trollipoju, yh-äippä, helkama raisu, skitsofrenia, amispoju toyota super hönön asiantuntevaa kommenttia.

Äänestä
  • eipä siihen mennyt kauaa kun trolli alempana vastasi..laitoin kuitenkin johdon kiinni moottoriin .johto oli edellisellä omistajalla jäänyt irti jostain syystä.

    Äänestä

Se lienee silmäpako, toyotasi on lähtenyt purkautumaan.

Onnittelut kuitenkin. Sen ajan tohot kesti vähällä käytöllä pitkästi toistakymmentä vuotta. Pelti oheni ja maalit vaihtuivat vesiväreihin hiukan tuon jälkeen ja tulokset näkee nykycorollojen pelleistä.

Äänestä

Jatkopätkä on irronna siitä muajohosta, sen pitäs yltee muahan asti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


CORULLA kirjoitti:

vm 1998 ja musta johdon pätkä noin 20 cm on irtaallaan siinä jakopään lähellä ..
toinen pää on iskaritornissa kiinni ja toinen piä irtallaan...ilmeisesti muajohto..
minkäs mutterin alle tämä johdon pää kuuluu olla...? viitsiikö joku vilkaista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu