Jakaisitko kultasi kanssa

peiton alla pahanhajuisen, kananmunan käryisen pierun??
6153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jakaisin
Ei haittaa tippaakaan
Naurettaisiin molemmat(*_*)

Äänestä

Kyllä varmasti, leijuttais metaanihiprakassa koko päivän.

Äänestä

En tarkotuksella. Yrittäisin käydä vessassa.

Äänestä
  • En puhunut paskan jakamisesta.

    Äänestä

Jos lupaisi myötä-ja vastoinkäymisissä, niin eiköhän se tämänkin pitäisi sisällään....

Äänestä

Pöristään yhdessä peitto lepattaen :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pierufantasia kirjoitti:

peiton alla pahanhajuisen, kananmunan käryisen pierun??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu