Jokohan tämä Tojo-romu on korjattu?

5110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvä idea mille tahansa tohjolle.

Äänestä

Ei, miksi, paras Tohjo on paalattu tohjo

Äänestä

Älkää laittako tällaisia tänne. Turhaan pilaatte luotettavan auton laatumainetta. Lisäksi ei ole tottakaan.

Äänestä

Joo provoa on. Ei kannata luottaa lehdissä julkaistuun juttuun. Täältä löytyy oikeaa tietoa.

Äänestä

Paskan tekivät, paskan möivät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kannentiivistevika kirjoitti:

http://www.tuulilasi.fi/kysymykset/toyota-avensis-2008-2013-d4d-20-vm-2011-ongelmat
Kalliiksi tulee, paaliin vaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu