Arja Koriseva

Hävetkää, ketkä kirjotatte sairaasti Arja Korisevasta, hänellä on syöpä. Ei oikeasti ole aikuisten touhua.
3317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Totta puhut, Arja on upea nainen ja laulaja.

Äänestä

Arja Koriseva on jo vanhus tangot on laulettu ja happamia on marjat sanoooo

Syöpäläisiä on Suomessa tuhansia eikä yksi Korja Ariseva erotu massasta

Äänestä

Vai vanhus? Eiköhän ihan oikeesti jo vanhuksia oo jotkut Eino Gröhnit, Pirkko Mannolat ja muut yli 70v, aikoja jo eläkeiänkin ohittaneet mutta jotka ei sitten millään pysty irrottautumaan julkisuudesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sen2016 kirjoitti:

Hävetkää, ketkä kirjotatte sairaasti Arja Korisevasta, hänellä on syöpä. Ei oikeasti ole aikuisten touhua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu