hei pojatt

Täällä on 15v tyttö etin jotai poikaa joka haluis menettää neitsyytesä tällasen tytön kaa mul on tosi iso perse jaa isot tissit laittakaa kikkej alas ;)
7409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pesusieni

Äänestä

Haha vitun läpinäkyvää, oot trolli

Äänestä

Kikkaa ericlq966

Äänestä

missäpäin olet.
itse olen espoossa, joten voisin ajaa luoksesi joku kerta, jos olet pk-seudulla, jollei tämä ole vitsi, tms. pilailujuttu. lupaan olla hellä ja käyttää kondomi. olen terve kaveri.
miten sinuun saa kontaktia, jos olet tosissasi?

Äänestä
  • Kiimaan mistä olet kotoisin ite olen turusta

    Äänestä

Anna sun kik

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kiiimaaahhh kirjoitti:

Täällä on 15v tyttö etin jotai poikaa joka haluis menettää neitsyytesä tällasen tytön kaa mul on tosi iso perse jaa isot tissit laittakaa kikkej alas ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu