Alanyan huorat.

Olen jo vanha mies, leski. Ei naisviuhka täällä kotomaassa ole kovin hääppöinen. Oman ikäistä kyllä saisi mutta ovat aika kuivia kääkkiä.

Joskus olen laittanut eläkkeestäni hieman sivuun ja soittanut Sihteeriopistosta itselleni seuraa kotiin pariksi tunniksi. Hyvin ovat viehkeitä neitoja ja hyvälle tuoksuvat. On vain hiton kallista,
300- 400 on nykyisin taksat. Tulevat kyllä omalla autolla tai taksilla. Kahvikupposen olen päälle tarjonnut, joku on ottanut lasin viiniäkin mikäli on aikaa ollut.

Tuumailin että tuolla rahalla saa jo viikon Alanya- matkan. Jos siellä sitten rupiaa jöpöttämään niin naistahan sitten olisi saatava. Eihän se tumputtaminen ole lainkaan sama asia. Samoja suomi- kääkkiähän siellä nyt varmasti olisi mutku...

Sitä oikein innostuu kun ajatteleekin karvaista turkki- neitoa; saa olla niitä karvoja säärissäkin. Niin että tietääkö pojat että saako siinä kylässä pimppiä rahalla. Niin ja mitä maksaa?
176009
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Tompalla on vähän saman suuntaisia huolia, voisi lähteä vaikka oppaaksi. Kyllä te sieltä jotain karvaista löydätte sopuhintaan, kunhan ette ala turhan ronkeliksi.

Äänestä

Mistä näitä huoria löytää? Netistä ei ainakaan osunu silmään ja nyt pitäisi päästä. Onko joku katu missä päivystävät?

Äänestä
  • Mene basaarialueen suihkualtaalle jota ympäröi kebabruokaloita, Doors Disco ja poliisiasema. Istahda altaan reunalle ja hae vaikka olut vastapäätä olevasta liquorshopista. Alle 15 minuuttia, niin joku taksikuski tulee kyselemään haluatko seuraa. Sitä ennen on varmaan jokunen homokin saattanut tulla sinua iskemään .)

    1Äänestä

  • En ole koskaan kuullutkaan ,että tossa paikassa voi tollasta tapahtua.Olen perheineni istuskellut kyseisessä paikassa parikymmentä kertaa.Ja kaikki muut jotka on siinä samalla kertaa ollu eivät varmaankaan ole olleet homoja ja huoria.Eikä kellään taksikuskilla ole koskaan ollut asiaa.

    Äänestä

  • Pallikka3 kirjoitti:

    En ole koskaan kuullutkaan ,että tossa paikassa voi tollasta tapahtua.Olen perheineni istuskellut kyseisessä paikassa parikymmentä kertaa.Ja kaikki muut jotka on siinä samalla kertaa ollu eivät varmaankaan ole olleet homoja ja huoria.Eikä kellään taksikuskilla ole koskaan ollut asiaa.

    Voi vitun tyhmä. Jos siinä perheinesi istut, niin näytätkö todellakin potentiaaliselta asiakkaalta? Ei siinä ketään noista istustkele, ilmaantuvat siihen kylkeen kiinni kun olet vähän aikaa ollut. Mene yksin siihen istumaan ja tietenkin edellytyksellä että olet mies. Naiset Alanyassa saavat samaa palvelua antamalla "lahjoja" kurdipojille. Et taida muutakaan tajuta mitä sinun ympärilläsi tapahtuu, liikaa perhematkailua taustalla :)

    Äänestä

  • Ilimanpilluu kirjoitti:

    Mene basaarialueen suihkualtaalle jota ympäröi kebabruokaloita, Doors Disco ja poliisiasema. Istahda altaan reunalle ja hae vaikka olut vastapäätä olevasta liquorshopista. Alle 15 minuuttia, niin joku taksikuski tulee kyselemään haluatko seuraa. Sitä ennen on varmaan jokunen homokin saattanut tulla sinua iskemään .)

    Tähän mennessä vain turkkipojan paskaista persettä ollut tarjolla. Naisista ei mitään havaintoa.

    Äänestä

Nämä Alanyan sankarit eivät tunnu olevan oikeita miehiä, heitä ei pillu kiinnosta. Olen vastauksia odottanut viikon eikä yhtään selväsanaista.
Esim. Siinä hotelli sen ja sen vieressä sen niminen baari. Naiset karmean näköisiä lumppuja, pikapano 50 euroa, yö 150.

Munattomia ovat palstan äijät, sano.

Äänestä

Yalis-taksiaseman lähellä penkillä viehkeitä naisia, 100 eikkaa tikkaus. Kysy takseilta, siellä on erikoishamam rakastelumausteilla, hotelleja erikoispalveluilla. Muista turvaseksi, älä vetele paljaalla!

Äänestä

Kovasti näytätte olevan puutteessa. Säälittävää, jos ei muualta löydä.

Äänestä
  • Tilanne on valitettavasti aivan päinvastoin. On ylitarjontaa pilluosastolla. Jaukuvasti on joku kyljessä kiinni vonkaaamassa mulekkua. Mutta kun kerran panet, niin haluavat jäädä pidempään ja alkavat omimaan. Kokoa ajan haluaisivat lisää, kun on niin hyvää. Itseä ei enää monesti päivässä kiinnosta, kun sitä tarjontaa on liikaa. Huorien kanssa homma on niin selkeää. Lyöt dollarit tiskiin, nussit, puet ja poistut. Perään ei huudella tai kysellä minne menet ja milloin tulet, montako joit.

    Äänestä

  • Noinhan eläimetkin tekevät

    Äänestä

  • Vaikeaamyöskunsaaliikaa kirjoitti:

    Tilanne on valitettavasti aivan päinvastoin. On ylitarjontaa pilluosastolla. Jaukuvasti on joku kyljessä kiinni vonkaaamassa mulekkua. Mutta kun kerran panet, niin haluavat jäädä pidempään ja alkavat omimaan. Kokoa ajan haluaisivat lisää, kun on niin hyvää. Itseä ei enää monesti päivässä kiinnosta, kun sitä tarjontaa on liikaa. Huorien kanssa homma on niin selkeää. Lyöt dollarit tiskiin, nussit, puet ja poistut. Perään ei huudella tai kysellä minne menet ja milloin tulet, montako joit.

    Mihin ne pommiuhkat katosi? Entä vesipullohuijaukset?

    Äänestä

Ataturk kadulla obaan päin jossa liikennevalot ja katu tulee kipalle ohi lavinia hotellin, siinä risteyksessä taksiasema ja puisto niin siinä on tarjontaa iltaisin ja hintataso on 100-150 liiraa.

Äänestä
  • Huoria kysyttiin. Suihinotto armenialaiselta transulta palveluna on tarkoitettu lähinnä paikallisille.

    Äänestä

  • Olen jutellut prostituoitujen kanssa ja mm. kysynyt, minkämaalaiset asiakkaat ovat halutuimpia. Jätän sen salaisuudeksi, ettei tule kellekään paha mieli. Alanyassa on myös hyvinkäyttäytyviä turistinaisia Suomesta ja muualta Skandinaviasta, Itsestään paha lain lukee.

    Äänestä

Aloittaja kiittää paria asiallista ja tietäväistä vastaajaa Alanyan huorista.
Olen vieraalla paikkakunnalla yleensä turvautunut taksien apuun seikkailuita halutessani. On kuitenkin mukava saada faktatietoa paikoista ja hinnoista.

Seksin saanti Turkin naisilta ilman maksua on täysin mahdotonta eikä suomi- baarien lihavat turistiämmät houkuta.

Äänestä

Suomalaiset umpihumalaiset lumppusääret antavat rantapojille paljaana. Sitten levitetään mitä eksoottisempia hyppykuppia Suomessa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


PaljaallaVaanSano kirjoitti:

Olen jo vanha mies, leski. Ei naisviuhka täällä kotomaassa ole kovin hääppöinen. Oman ikäistä kyllä saisi mutta ovat aika kuivia kääkkiä.

Joskus olen laittanut eläkkeestäni hieman sivuun ja soittanut Sihteeriopistosta itselleni seuraa kotiin pariksi tunniksi. Hyvin ovat viehkeitä neitoja ja hyvälle tuoksuvat. On vain hiton kallista,
300- 400 on nykyisin taksat. Tulevat kyllä omalla autolla tai taksilla. Kahvikupposen olen päälle tarjonnut, joku on ottanut lasin viiniäkin mikäli on aikaa ollut.

Tuumailin että tuolla rahalla saa jo viikon Alanya- matkan. Jos siellä sitten rupiaa jöpöttämään niin naistahan sitten olisi saatava. Eihän se tumputtaminen ole lainkaan sama asia. Samoja suomi- kääkkiähän siellä nyt varmasti olisi mutku...

Sitä oikein innostuu kun ajatteleekin karvaista turkki- neitoa; saa olla niitä karvoja säärissäkin. Niin että tietääkö pojat että saako siinä kylässä pimppiä rahalla. Niin ja mitä maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu