Onko Espoossa / Helsingissä jotakin clubia, yökerhoa, baaria, jossa olisi todella hyvä tanssia? Eli tanssilattia olis suht koht tilava harjaantuneille liikkeille tai ylipäätänsä tanssivalle väelle. Musiikki olis hyvää ja tanssittavaa. Luultavasti liian suurena toiveena on, että olis paljon tanssitaitoista väkeä siellä.
Tietenkin, jos joku tietäisi eräänlaisen ryhmäkokoontumisen. Esim. Salsaa tanssivilla on (muistaakseni) aina kerran kuussa jossain päin helsinkiä kokoontuminen, jolloin he tanssivat yömyöhään lattareitaan. Niin, jos sellainen olis myös club/street tanssia rakastavillakin.
Helsinki / Espoo parhaimmat club-tanssipaikat
tanssijade
1
384
Vastaukset
- Lauantaitanssit2
Espoossa ainakin Sankaritar Leppävaarassa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 781438
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla101358- 741125
- 1091049
- 621027
- 67888
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n251857- 63835
- 31758
- 46696