peugeot speedfight 2 virittäminen

olisko kellää kuvia vm 2002 peugeot skopan variaattorin prikasta ja tarkka väli missä se pitää olla
4109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ota variaattorinkoppa pois ja sitte etuvariaattorista mutteri irti ja sit vaa se etuvari pois ja sieltä paljastuu kämmenen kokoinen levy, niin ote se pois !!

Äänestä
  • mikä se pienempi prikka sit on siin holkin päällä ?

    Äänestä

sillä ei kyllä pitäisi olla mitää merkitystä, mulla oli sf3 ja siin oli myös semmoinen prikka jolla ei ollut mitään tarkoitusta/tehtävää eli se oli ihan turha. Sun mopo on jo sitä vm että kyllä siinä pitäisi olla se kämmenen kokoinen rajotinlevy, netistä lyötyy kyllä sen poistoon ja muuhunki kuristuksiin ohjeita, se on kyllä aika yksinkertainen poaitaa :)

Äänestä

jos sulla on joku ylimääränen prikka holkin pääl ni äkkii pois.ei siin kuulu olla mitää semmosta :) ja vaihda samal ne 9g rullat vaik 8g jos et muuta aio tehä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jullenmopo kirjoitti:

olisko kellää kuvia vm 2002 peugeot skopan variaattorin prikasta ja tarkka väli missä se pitää olla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu