Kauniita päiviä

Kaipaisin sellaisia kauniita päiviä, jolloin voisimme makoila ajatukset tyjinä rapsutellen toistemme selkää. Katselisin ainoastaan hitaasti lipuvia pilviä ja nauttisin kosketuksesi tuomista tunteista. Ehkä nukahtaisin Syliisi.
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joku S kaipaa ihan selväst

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laupeitapäiviä kirjoitti:

Kaipaisin sellaisia kauniita päiviä, jolloin voisimme makoila ajatukset tyjinä rapsutellen toistemme selkää. Katselisin ainoastaan hitaasti lipuvia pilviä ja nauttisin kosketuksesi tuomista tunteista. Ehkä nukahtaisin Syliisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu