hait mun katseen

Onneksi oli se viimeinen katse, jolla mut etsit. Meillä on jotain, onko?
7402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sait mun katseen. Juu Nou

Äänestä

Hain sinun katseesi,mutta en saanut sitä. Tiedät kyllä,että on jotain?.Haluaisitko,että olisi?.

Äänestä

Onhan meillä paljonkin. En nyt vain ole aivan ollut huippuvireessä. Nuolen haavoja viikonlopun ja olen sitten taas oma itseni.

Äänestä
  • Mistä haavoja?

    Äänestä

  • huolestunutsusta kirjoitti:

    Mistä haavoja?

    Elämänhallintaongelmia, kyllä niistä yli pääsen, ei tarvitse huolestua.

    Äänestä

  • Koita jaksaa! Nuku hyvin!

    Äänestä

Kyllä minun mielestä meillä on jotain, mitä en oikein itsekään tajua..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


viikonloppuja kirjoitti:

Onneksi oli se viimeinen katse, jolla mut etsit. Meillä on jotain, onko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu