oletko myös väkivaltainen

sellainen naisten hakkaaja. Vaikka ei kyllä ketään saisi lyödä kuitenkaan.
4133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä tykkään juu-st sellasista miehistä. Ne on söpiksii.

Äänestä
  • Samaa mieltä, tykkään kun se kunnolla tempasee..

    Äänestä

En haluu morkkiksia, vaikka jotkut välillä hipasee, hän tietää en ole väkivaltainen, vaikka voiman säätelyssä joskus parantamista.

Äänestä

Piiskaan vain mattoja hyvä nainen. Jos se on väkivaltaa, niin voin jättää sen siivouspuolen sitten kokonaan sulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hermoheikko_olet kirjoitti:

sellainen naisten hakkaaja. Vaikka ei kyllä ketään saisi lyödä kuitenkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu