Mä en tiedä jos sun kaikki entiset on olleet

sellaisia että heti valmiita seksiin mutta mä en ole semmonen!
6306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ai se yksikö?

Äänestä

joillekki voi olla heti tärkeetä tietää sopiiko seksuaalisesti yhteen.

Äänestä
  • No sitten unohat mut!!! Koska mulle on rakkaus tärkeintä ja jos toista rakastaa niin seksikin sujuuu täydellisesti.

    Äänestä

En ole sellainen, että pystyisin heti menemään sänkyyn. Haluan ensin oppia tuntemaan paremmin ja olemaan muuten lähellä. Koska se muu läheisyys ja rakkaus on tärkeintä. Olen nähnyt meidät mielikuvissa nimenomaan yhdessä sängyllä pötköttelemässä vaatteet päällä. Puhumassa ja halailemassa.

Äänestä

Ajattelet ihan liian pitkälle. En käy kenenkään kimppuun siinä mielessä enkä ainakaan nyt. Voit olla ihan huoletta.

Äänestä

No enhän minäkään perkele halua ensikohtaamisesta sänkyyn! Ensin rakennetaan luottamus ja siitä sitten kasvetaan ja silleen. Junnuna oli aika toisin, svidu sitä tyhmyyttä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kerranvieläk kirjoitti:

sellaisia että heti valmiita seksiin mutta mä en ole semmonen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu