Mukavaa iltaa

Ja onnellista yötä!!! :) Just sulle nainen!!
8330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

onnellinen nukkuessa :) onnellista yötä just sulle.

Äänestä

Hymyillään koko yö, silmät kiinni niin kuin pienet vauvat ja herätään uteliaina uuteen aamuun :)

Äänestä
  • Miksi pitää hymyillä? Jos ei hymyilytä?

    Äänestä

  • surullinenjopitkään kirjoitti:

    Miksi pitää hymyillä? Jos ei hymyilytä?

    Hymyily vapaaehtoista, toisinaan helpompaa. Mikä surettaa?

    Äänestä

Yöllä olen onnellisimmillaan jos näen unta sinusta ..Onnellista yötä sulle myös..

Äänestä
  • Kiitos!!! Onnen ripauksia myös hereillä oloosi!!!

    Äänestä

Kenelle!!!!

Äänestä

Kauniita unia. Mä voin kyllä sulle(kin) hymyillä:) Aika hymyherkkä ollut viikonloppuna kun on monta asiaa sujunut nautinnollisesti pitkästä aikaa. Tuttujakin nähnyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näintälläkertaa kirjoitti:

Ja onnellista yötä!!! :) Just sulle nainen!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu