Aiemmat keskustelut aiheesta olivat vanhoja, joten kysyn uudestaan, että mistä Hämeenlinnasta saa nykyään laadukkaat ja kestävät volyymiripset? Tähän asti en ole vielä sellaista löytänyt ja tulee kalliiksi kokeilla kaikkia :)
Volyymiripset Hämeenlinna
Newintown91
6575
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Pinjami on hyvä
Volymiripset ovat törkyiset. Ota vain pikkuisen pidemmät kuin omasi. Näin kukaan ei voi olla varma, ovatko luomua vai lumetta.
Salon Violet ja kauneusstudio Lady Luck hyviä paikkoja! Niiden sivuilta näet miltä niiden kuuluukin näyttää. Erästä paikkaa suttukuvineen kannattaa välttää!
Nämä yllämainitut onkin vielä kokeilematta. Aikaisemmin olen saanut vain kasaan liimautuneita luonnottoman näköisiä kökköripsiä jotka lähtee kahdessa viikossa
Kauneushuone valentina ehdottomasti!
Kävin Pinjassa Hämeenlinnassa Ohikulkutie matkalla.
Mikäli haluat maksaa 2h päikkäreistä ja lähteä liikkeestä samanlaisilla ripsillä, kuin ne olivat tulessa niin varmasti on hyvä paikka.
Minun ei tarvitse sielä enää käydä. , onneksi.
Muualta saa parempaa jälkeä ja rahalle vastinetta.