Oon 18-vuotias 172cm pitkä naimen, joka painaa 81kg. En kuitenkaan todellakaan oo ylipainoisen näkönen. Vatsa on tosi litteä ja siitä ei saa nipistettyä melkeen mitään. Reisissä on selluliittiä mut siihen se loppuu. Kannattaako mun alkaa laihuttamaan tässä tilanteessa?
Vastaukset 3
- älähuolityttö
Hassua..itse olen 177cm ja 83kg ja minulla kyllä sitä ylimääräistä olisi. Lähellä normaalipainoa kuitenkin olen. Olo ja ulkonäköhän se ratkaisee, painoa sun ei kannata tuijotella :)
- mikäonnaimen
Joku uusi laji tämä "naimen". En voi sanoa kun en ole nähnyt miltä "naimen" näyttää.
Jos laittasit kuvan niin helpottaisi ehkä. - ihdiyxoyxohxohc
Ole onnellinen, että olet hoikka ja ilmeisesti lihaksekas. En suosittele laihdutusta, vaan ruokailutapojen tervehdyttämistä. Vähemmän suolaa, sokerit ja valkoiset jauhot ja riisit minimiin. Lisää liikuntaa, sekä varsi on jalkojen lihaskuntoon tähtäävää, että kävelyä/juoksua tai muuta aerobista, jossa on hyppyjä ja askeleita. Erityisesti sykkeen korkealle nostava liikunta tepsii ihonalaisiin rasvoihin, jota selluliittikin on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791702
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.109903En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58745Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo97666Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset207644- 133618
- 48566
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50548- 37546
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä16522