Joskus tuntuu etten pysty elämään

ilman sua, mutten myöskään osaa olla seurassasi.
3332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

opetella, jos et ilmankaan pysty elämään. Kaiken voi oppia, jos tahtoa on.

Äänestä

Jos olet kaipaamani mies niin voisin kertoa, että ajattelet noin siksi koska et tunne minua. Sinua ehkä pelottaa, mutta tiedätkö et ole nähnyt minun oikeaa luonnettani vielä. Olet ehkä saanut minusta vakavamman oloisen kuvan kuin mitä olenkaan. Silloin kun asiani ovat hyvin, mm.sinun seurasi, olen hyvin iloinen, eläväinen ja puhelias.

Äänestä

Johtuuko se siitä kun et tunne toista kunnolla mutta on suuret tunteet? Vai jostain muusta? Jos syy on tuo niin tiedän mitä tarkoitat. Luulisi että se epämukavuus voisi mennä ajan kanssa ohi kun vain viettää toisen kanssa aikaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luupissa kirjoitti:

ilman sua, mutten myöskään osaa olla seurassasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu