Mkä sinua naurattaa? Mille olet huomannut muiden nauravan?
Tämä on yksi näkökulma, joka voi antaa tietoa ihmiselon kuvioista Hämtownissakin.
Tämä on yksi näkökulma, joka voi antaa tietoa ihmiselon kuvioista Hämtownissakin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 57
Vanhimmat
Kovin naurattaa persujen tapaus! Muita ovat syyttäneet vaikka mist ja nyt on pääjehu poliisin tutkinnassa. Vielä naurattaa sekin että persut puolustelee valehteluaan ja pitää pääjehua suunnilleen Jumalana.
Kovasti naurattaa kok-demin alkava alamäki ,meneevät tosi alas ,,,se euroopan suurin ,,, puolityhjät parkkitalot veronmaksajien tappioksi ,kuulemma R-aseman seutuville suunnitellaan lisää , vaikka vieressä jo yksi puolityhjä ja tuottaa tappiota on siellä päättäjissä suurellista porukkaa.
Kunhan vaalit koittaa perussuomalaiset Karin johdolla nousukiitoon,, on senverran vavisuttanut hyväveli-verkostoa että alkaa alahuuli väpättää.
hassuinta koko keississä on se, että pääjehudemari on se joka on saanut TUOMION.
Persujen alamäki naurattaa minuakin niin hemmetisti!
Kyll hymy hyytyy viel ... ennenko Appara jäätyy!
Viimeksi minua nauratti Kimmo Kaution loistava kirjoitus HäSa:n blogeissa. Nautittavaa luettavaa!
Persu lusimaan naurattaa.
Senku lisää vaan naureskelkaa, kun kovasti naurattaa:
Professori kyllä tiätää:
http://yle.fi/uutiset/professori_varoittaa_veronkierron_seurauksista_tien_paassa_yhteiskunnan_romahdus_ja_kaikkien_sota_kaikkia_vastaan/8805225
Minua naurattavat usein, ei aina, Suomen Kuvalehden viimeisen sivun Jyvät ja Akanat Kun lehtisalissa luen SK:ta ja pyrskähtelen vähän, näyttää sille, että jotkut pidättelee naurua.
Jassoo, näyttää sille, että VAHINGONILO on ainoa oikea ilo. Olisko mitään muuta.
https://www.youtube.com/watch?v=4ly7v7QQ7E0
...........
Kerro vähän sisällöstä.
"Suomi24-palveluissa ei saa julkaista viestiä, jossa on pelkkä linkki." http://www.suomi24.fi/opastus/saannot
Pitää itse olla hommissa siellä, etä niin voi tehdä. Eli kuka on?
Ei ainakaan sun useat aloitukset, onko hyväkin urakkapalkka?
Katopa, kun minä olen niin pirun sivistynyt ja hillitty. Mutta kuulemma dementian alkuoireisiin kuuluu ilmaisun muuttuminen karkeaksi, niin kohtapuoliin en enää erotu joukosta.
Joutsenet vaan saa verenpaineen nousemaan?
Ei joutsenet, vaan se rikollinen,sairas eläinrääkkäjäsaastaporukka.
Äsken uimalan saunassa pyysin,että ihmiset opettaisivat minulle kirosanoja, kun on itsellä suppea varasto. Kaiken otan käyttöön .sitä hellarisaastetta vastaan.
Naurattaa noi Hugo-parkin vastustajien mielipiteet.
Naurattaa noi Hugo-parkin puolestapuhujien mielipiteet ja erityisesti se Kukonpojan uho, jossa hän uhkaili lähettää laskua hankkeen valituksista aiheutuneista liiketaloudellisista tappioistaan näille yksityisille valituksensa jättäneille henkilöille!!!!
Aivan naurettavaa uhoamista!
kukonpojan kahvion myynnit tippuneet kuulemma rajusti. konkurssia odotellessa.
Tälle noi tuolla nauraa hekottaa helkkaristi!
Senku lisää vaan naureskelkaa, kun kovasti naurattaa:
Professori kyllä tiätää:
http://yle.fi/uutiset/professori_varoittaa_veronkierron_seurauksista_tien_paassa_yhteiskunnan_romahdus_ja_kaikkien_sota_kaikkia_vastaan/8805225
Nää persut naurattaa kun parhaiten nauraa joka viimeksi nauraa.
Naurava kulkuri. https://fi.wikipedia.org/wiki/Naurava_kulkuri_(kappale)
Olisiko tässä hyvä perusvitsi: hoituu kateus, vahingonilo ja sadismi.
Toisen maailmansodan aikana joku osapuoli sai kynsiinsä maailmankuulun pianistin.Natseista puhuttiin. Pianistin nimi on unohtunut.
Kerääntyivät ympärille. Kädet pöydälle! Sen jälkeen pari tyyppiä hakkasi isoilla vasaroilla pianistin sormet muusiksi.
Ja voi kun niitä nauratti, kun huutelivat: no soita nyt meille, kun niin taitava kerran olet.
Minua naurattaa se, että tänään alkaa talvilomani ja nyt on huhtikuu :)
Tämä on aivan naurattava juttu, loppukevennys tosi huippu, kieriskelin pöydän alla mahaani pidellen. Uskallatko ottaa siitä huolimatta riskin?
http://areena.yle.fi/1-3327391?autoplay=true
Uusin Lulun sotku naurattaa pirusti.
Uusin Kierongin sotku naurattaa pirusti.
LINTUJA JA IHMISIÄ, edelliset fiksumpia, ainakin seuraavan pätkän perusteella. Poimittu sielä SK:n jyvistä ja akanoista:
"Wienin yliopiston korppitutkijat kertoivat aiemmin tänä vuonna havainneensa korpeilla ominaisuuden, jollaisen LUULTIIN pitkään OLEVAN IHMISELLÄ. Tuo mielen teoriaksi kutsuttu käsite tarkoittaa, että yksilö tajuaa, että muillakin on oma tietoisuus ja omat aikeet ja tunteet." Yle.fi.24.4.2016.
(Kyllä taas pyrskähtelin.)
Naurattaa kun Jumala K.Ari naisvankilassa.
Naurattaa usein tekstarit HS.ssa-Viimeksi huvitti lapseton vanhapiika, joka jyskää kämpässään.Mitähän se jyskää?-Unetonta ei yösydännä naurata, arvaan ma.
Demulipäivystäjän ja "Hullun ilo on halpaa" ! Sama asia ja henkilö nääs ! ;)
Perziikkipäivystäjän ja "Hullun ilo on halpaa" ! Sama asia ja henkilö nääs ! ;)
Minulla taitaa olla kapeutunut huumorintaju, kun ei tuo lapseton vanhapiika naurata eikä ole naurattaneet live-esitykset naapureissa:perheväkivalta selvinpäin ja humalassa, lasten pahoinpitelyt henkihieveriin, huume.-ym-muu päihdemetelit nuorisolla, tuloksena teiniraskauksia, ja kaikesta tuloksena liian rankan lapsuudentakia syrjäytyneitä yhteiskunnanelättejä, joilla kyllä lisääntymiskyky on jäljellä.(Tosin kultakaivos lääketehtaille.)
Lapsettoman vanhanpiian tai -pojan elämänura olisi suotava monille. Voisi lastensuojelupuolen ajaa minimiin.
Että joku vika on huumorintajussa, kun ei tämäkään naurata yhtään.
Enkä asu edes sosiaalikaupunginosassa.
Onneksi on se SK ja jyvät ja akanat.
Aikansa jaksaa teitäkin naureskella idiootit. Ootte te vähintäänkin vähälahjasia, holhoukseen asetettuja pöljiä. Tomaatti sopii niin moneen.
Seksisuhteen kanivaihe naurattaa sikäli, että jos nyt tekisi ajallisen poikkileikkauksen koko maapallolle niin voi, että niitä kaneja on miljoonittain jyystämässä parhaillaan. Huvittavan näköinen kuvitelma.
Mutta kun samantien muistaa, että sellaisetkin sikiää, jotka eivät pysty jälkeläisiään hoitamaan, niin hymy hyytyy.
Minua itkettää ihmisen itseään kaikkivoivaksi luuleva.
Ihan kaikki voi naurattaa. Kun on tarpeeksi väsynyt varsinkin. Muita näyttää sitten tosin usein naurattavan se asia kun joku menee toisella pieleen tai muuten huonosti, no minua sellainen huvittaa kyl aika harvoin mutta kyl sekin joskus sitten vaan, ikävä kyllä, voi hymyilyttää. Joskus nauru vaan tarttuukin vaikkei edes välttämättä tiedä kokonaan
mille toinen nauraa niin alkaa perässä kuitenkin nauramaan. Nauru voi joskus vähän niin kuin yllättää kun ei tiedä miten käyttäytyisi niin saattaakin tulla nauru sitten siihen kohtaan. Minulla olikin sellainen yksi mies kaveri tosi kauan aikaa sitten joka tahtoi nauraa vähän niin kuin väärällä hetkellä. No myöhemmin paljastui että hänellä oli tietyn asian takia hieman kieroutunut suhtautuminen naisiin joka hieman lievittyi siis sillä hänen syyllään siihen asiaan mutta ei täysin. Nauroi siis aika päin naamaa tietyllä hieman hämmentävän nolona hetkenä kahden kesken( ja sanoi vaan että hänellä kun on tämä tapa, sori). No ehkä hänellä oli sellainen "nauru Touretten syndrooma"sitten.. Luulenpa kyllä enemmän että oli vaan ihka tavallinen alkoholiongelma ja sitten kyvyttömyysongelma ja kun ei niitä pystynyt käsittelemään mielessään niin purki ongelmiaan näyttämällä vähän ylimieliseltä ja nauramalla
päin naamaa toiselle, eli itse synnytetty k.. ipäisyys. Mutta olihan hänelläkin ihan suht normaalejakin naurunaiheita ja kohteita toki.. Mutta jos ihminen on stressaantunut ja/tai ahdistunut ja/tai masentunut oikeasti niin olisi tärkeä että joku kertoisi toiselle ja opettaisi niitä
naurunaiheita. Suomessa eritoten tarvittaisiin sellaisia huumorillakyllästettyjä aiheita ja paikkoja paljon.. kun on kylmä ja pimeä talvi niin hymyjä tarvittaisiin tosi paljon (ja ei vain vahingoniloisista asioista tulleita hymyjä). Kaikki "putous" ja "nyhjätään tyhjästä" ja muut vastaavat teatteri ja komedia sarjat ovat tarpeellisia. Musiikki on aina hyvää ja komediamusiikit on kanssa hyviä.. lehdet ja kirjatkin tärkeitä huumorin löytymiseen, minulle soveltuu siihen myös vielä sarjakuvatkin.. ikävä kyllä joskus yritin töissäkin sitä kahvihuoneessa löytää mutta aika vaikeeta on löytää samoille asioille nauravia ihmisiä. Mutta nauru voi joskus löytyä vähän niin kuin vahingossa eli ihan sen puhutun asian vierestäkin jostain yllättävästä suunnasta.
Persujen hölmöilyt on naurattanut koko vuoden.
Demulien ja ennenkaikkea K.Lierongin hölmöilyt on naurattanut koko vuoden.
Naurat K.Ari posess.
Nauran joka päivä vankilan Demulipäivystäjälle ja sen "Vartia":lle
Etkö ymmärrä puhetta vai etkö seuraa foorumia? Olen jo kahdesti kertonut kuinka vankilan työntekijä kirjoitetaan oikein! Se on vartiJA eikä vartiA.
Oletko niin sokea vai etkö ymmärrä puhetta vai etkö seuraa foorumia ettet huomaa siinä olevia LAINAUSMERKKEJÄ?
Mitä luulet, tarkoittaisiko se jotakin, olen jo kerran sen selittänyt, toista kertaa en vaivaudu!
Älä sinäkään vaivaudu enää tuosta huomauttamaan, kaikella on tarkoituksensa!
Mitähän tämäkin mielenterveyspotilas tarkoittaa lääkityksen puutteessa. Kaikella on tietysti tarkoitus.
joo sen ison sinisen tabletin tarkotus on per.e.n tulppaaminen
Joku johtava persu ei nähtävästi osaa kirjoittaa edes auttavasti.
Naurakaa+itsellenne,+älkää+muille,+ellette+pystyisi+suoriutumaan+nauramistanne+asioista+paremmin,+kuin+ivanne+kohteet.
Kirjoitatte+täällä,+jossa+on+2-3+"kanssakeskustelijaa"+joista+1+kirjoittaa+80%+viesteistä,+se+on+aika+koomista.
Poliitikoille+voi+sikäli+nauraa,+miten+tärkeinä+he+itseään+pitävät,+sama+koskee+muita+narsistisia+ja+psykopaatin+oireita+potevia.+Salikauhut,+ja+heidän+hännystelijänsä+ja+kyljessä+kujertavat+"perseentreenaajat"+ovat+tätä+kastia.
Kotisohvakommentaattorit+ym,+mutta+ennen+kaikkea+omat+tekemiset+syyniin,+siitä+löytyy+hauskuutta,+jos+itselleen+nauraa,+komiikka+seuraa+aina+matkassa,+ei+ole+tylsää.
Heippa+80%
Selvennyksenä kaikille demariuskovaisille ja muillekin idiooteille:
Täällä kirjoittelee jatkuvasti eräs demaritrolli, joka kirjoittelee harhaisia vankilatarinoitaan ja mainitsee lähes jokaisessa trolauksessaan vankilan "vartian". Tällainen alkeellinen kirjoitustaidottomuus tietysti naurattaa niitä, jotka ovat suorittaneet normaalin oppivelvollisuuden normaalilla luokalla, ei apukoulussa kuten tämä kirjoitustaidoton demaritrolli "vartia".
Nauran Hämeenlinnan persuille.
Nauran Hämeenlinnan Sekoomukselle ja Demareille, HPK:lle, "Hyväweli"-verkolle ja werkon mafioosoille, HämeenSanomien lehdykälle ja toimitukselle, Wekan Tapsulle. Helsteenille, Kiemungille ja Sarille,Kaupungin hallintovirka-ja toimihenkilöille aina kaup.johtajaa myöden!
Pellet on paikalla, sirkus puuttuu!
Selvennyksenä kaikille perziikkiuskovaisille ja muillekin idiooteille:
Täällä kirjoittelee jatkuvasti eräs perziikkitrolli, joka kirjoittelee harhaisia vankilatarinoitaan ja mainitsee lähes jokaisessa trolauksessaan vankilan "vartian". Tällainen alkeellinen kirjoitustaidottomuus tietysti naurattaa niitä, jotka ovat suorittaneet normaalin oppivelvollisuuden normaalilla luokalla, ei apukoulussa kuten tämä kirjoitustaidoton perzuikkitrolli "vartia".
Tämä nauratti. Joskus huumoriakin.
punaisen torpan apukoululaiset eivät koskaan päässeet luokaltaan.
Koita sanoa uudestaan jotain järkevää.