Turvapaikanhakijat!

Jo on aikoihin eletty, kätteleminen on kielletty, mutta raiskata saa mielin määrin.
Minusta tuo ei ole oikein.
12168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ei mene montaa kymmentä vuotta, kun määräävät suomalaisille!

Äänestä

Joko lupa on myönnetty? Kuinka anomus käsitellään ja missä?

Äänestä

Olisihan kohteliasta kätellä ennen kuin raiskaa.

Äänestä
  • Vuosi sitten Hesperian puistossa raiskannut irakilaismies pyysi uhrin Facebook-ystäväkseen.

    Kohtelias ele sekin, jos ei kätellä voi.

    Äänestä

  • Ystävällinen.ele kirjoitti:

    Vuosi sitten Hesperian puistossa raiskannut irakilaismies pyysi uhrin Facebook-ystäväkseen.

    Kohtelias ele sekin, jos ei kätellä voi.

    Olipa ystävällinen ja kohtelias raiskaaja.

    Äänestä

  • Ystävällinen.ele kirjoitti:

    Vuosi sitten Hesperian puistossa raiskannut irakilaismies pyysi uhrin Facebook-ystäväkseen.

    Kohtelias ele sekin, jos ei kätellä voi.

    Taannoin kantasuomalainen murhasi naisen asunnollaan jonka jälkeen raiskasi tätä kuollutta useamman kerran ja nukkui vielä monta yötä hänen vierellään.

    Äänestä

Mitenkä hommeli muilla.

Saako lestaati nussia kakaroitaan, saako katoliset nussia kuoropoikia anukseen ? Mitenkä mormoonit, montako vaimoa niillä nyt on ja ketä ne panee? Mistä kiiteinen pisnesmies, saarnamies, politiikko oikein hankkiin pesää, kun vaimo himassa ja ite suurimman osan vuotta matkoilla?

Aika typerää alkaa meiskaamaan yhdestä uskisjengistä, kaikki net on samanlaisia. Myös sunkin jengis, ihan varmasti. Typerää sekoittaa seksi ja uskonto, kaks eri asiaa. Mutta joissain jengeissä jonkinaiia pervoja on enenpi, kuin joissain toisissa. Siis muitten uskisjengien mielestä.

Menikö neitsyys riparilla härkäparin kanssa ?

=DW=

Äänestä

Nyt on muotia pitää ääntä siten, että maahanmuuttajan suorittama raiskaus on raiskauksempi kuin kotimaisen rentun. Kun mamu raiskaa, niin se on rikoksista pahin, mutta pitää ymmärtää ja antaa hyvitystä, jos mies onkin suomalainen tai peräti uskonnollinen suomalainen. Mutta jos on mamuperheestä, mutta Suomessa syntynyt, niin mitään armoa ei anneta suomalaisuudesta.
Raiskatun pitää joka tapauksessa ymmärtää, että on paljon pienempi paha joutua suomalaisen kynsiin, kuin kamalan vääräuskoisen ulkomailta tulleen roiston raiskaamaksi.
Suomitytön pitää olla suu supussa, kun puhutaan suomalaisista raiskaajista. Ei niistä ennenkään...

Äänestä
  • Nyt on muotia pitää ääntä siten, että maahanmuuttajan suorittama raiskaus on raiskauksempi kuin kotimaisen rentun. Kun mamu raiskaa, niin se on rikoksista pahin,???

    Nimenomaan "muotia"? Miksi ei Suomi-tytöt pidä näitä kännyköisään valmiuksissa, kuten Lenita opetti? Puhelimessa valmiina se 112, johon yhteys heti, jos jotain epämääräistä esiintyy, mutta kun ollaan yleensä niin kännissä, että ei aivot ja taju pelaa?

    Koskaan ei unohdu poliisipäälikon lausunto näistä raiskausten selvittelyistä.

    "Hankalaa se on syyte latia tiedoilla, kun ensin juotiin ja sitten raiskattiin ja sitten taas juotiin", mutta raiskattu on, muistaakseni, vaikka en oikeasti muista siitä mitään?

    Äänestä

Näitä raiskauskeskusteluja tuodaan raiskauksen varjolla henkilö joka on muukalaisvastainen yksinkertaisempaa olisi esittää "vihaan muukalaisia".

Äänestä
  • Joka mamuraiskaus on turha ja liikaa! Miksi puolustelet ja vähättelet?

    Äänestä

  • kasvussarajusti kirjoitti:

    Joka mamuraiskaus on turha ja liikaa! Miksi puolustelet ja vähättelet?

    Miten niin vähättelen, jos sinä raiskaisit et olisi etuasemassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mieluumminkättely kirjoitti:

Jo on aikoihin eletty, kätteleminen on kielletty, mutta raiskata saa mielin määrin.
Minusta tuo ei ole oikein.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu