tiedän nyt, että se on syy miksi olen täällä. Selibaatti tai munkiksi ryhtyminen voisi edesauttaa koulutustani taivaan tähtikaartiin.
Kohtaloni on kärvistellä ilman...
Jmiesvalaistunut
21449
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Äläs nyt sellaiseen rupea kun ei tässä elämässä voi muuten nauttia täysillä kehonsa nautinnoista.
Eikö vaimolta irtoa?
Ei irtoa ei.
Tuollainen. Seksi kuuluu parisuhteeseen, hanki uusi vaimo, ei teillä mee hyvin, jos on noin.
Ei mene ei.
Kärsimyksen maksimointi, ihan joka osa-alueella.
Tänään kai sit tuhotaan seksuaalisuus niin kuin näitä öitä ollut aikaisemminkin. En pysty enään ikinä seksielämään koska viha katkeruus voisi olla hengenvaarallista.
Valotetaan että työpäivä olisi kidutusta vielä enemmän. Joudun varmaan ruokatauolla juoksemaan pihalle karkuun taas vaikka vesisateessa että kestän loppupäivän kidutuksen.
VALVOTETAAN YÖ SAATANA ETTÄ VÄSYMYS RAAAAAAAAAAAASTAISI PÄÄTÄNI. PITÄÄ ROUSKIA KOURALLINEN BURANAA SAATANA HUOMENNNA. JUUA RAHAT ENERGIAJUOMINA. LOL. KIDUTAAN JA KÄRSITÄÄN VAIN.
Välillä mietin että "Paavalin tie" olisi kivuttomampi. Sydänsuruja on ikävä kantaa. Ikävää että kaipaan kyllä läheisyyttä, eikä minusta taida olla loppuelämäksi selibaattiin.
Mikä se Paavalin tie on?
No eipä tämä yllätä, kidutus siis koska tämä tapahtuu jokapäivä. Ei ole vapaapäiviä ikinä. Ei ikinä koskaan. Odotinkin viikonlopun erikoista jolloin kidutetaan ja raiskataan eniten.
Sosiaalipornoa teidän viikonloppuunne.
Näinhän se aina menee.
Niinhän se seksuaalisuuden tuhoaminen on tärkeä osa aivopesua. Ehkäpä tämä kärsimys korjaa mt-ongelmia tai huonontaa. Helvetillistä kärsimystähän tämä, varmaan aiheuttaa hilpeyttä.
Mitähän sitä keskellä yötä sitten tekis:)
Kahvia ja pitsaa. Kävelylle ehkä. Takapakkia taas elämä mutta olihan se helvetti odottamassa.
Miehenä seksuaalisuuden tuhoaminen aika kova pala kieltämättä. Viha katkeruus lol. Harmi ei oo kirjanpitäjä mitä repiä paskaksi. Saiskohan linnassa olla rauhassa jos lähtis sinne lomalle. Vaihtoehdot loppuu.
kirjanpitäjä=kirjahyllyjä. Repinyt ne jo. Nojoo alkaa kyllä tottuu tänä koetukseenkin kun toistaa ja ennalta arvattavaa. Onhan se helvetin raskasta silti.
https://m.youtube.com/watch?v=6fqC8jV6ZJs
Tarpeetonta kidutusta ja sosiaalipornolla mässäilyä. Vihaa ja katkeruutta lisää että saatte viihdepläjäyksenne viikonloppuun. Viikonloput raiskataan ja kidutetaan eniten.
Harmi ettei voida antaa toisillemme sitä mitä kumpikin kaipaa...
Olisihan se varmasti ihanaa antaa etenkin yhdelle ihanalle...
Kuka mielessä sulla Jmiehellä?
Ihana sivusilmällä vilkuileva namupala. :)
Itsekin joskus sorrun moiseen puuhaan :-)
J-miehelle hyvää huomenta! Kovin korkeissa atmosfääreissä ajatuksesi ovat yöllä lentäneet, kun taivaan tähtitarhaa olet tavoitellut.
Nyt on aamu ja aika laskeutua maan pinnalle, jossa odotan yhä sua. Haluaisin kulkea rinnallasi yhdessä, jos vain sallit. Annatko mulle mahdollisuuden?
<3
Kärvisteleminen kuuluu elämään. Tukin olet ainoa kärvisteljä. Kärvistelin tosi pitkään yhden miehen vuoksi, hän ei ole J mies.
Hei, täällä sataa muuten juuri nyt lunta..hurraa talvi tuli
Nii se varmasti on.