Oon ettinyt sitä kaljua isoa miestä pitkään mutta eilöydy. Se on kova metsästäjä ja miesten mies ja asui joskus siinä punasessa tiilitalossa junasillan vieressä. Tiiättekö minne se on menny ja tarviiko eukkoa. täällä olis.
Missä on seksi risto
ttuuli
15723
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kalju ja iso.Koetahan nyt vähän parantaa tuota miesmakuas.
Kalju ja pitkän varren jatkona iso terska, ai että se tuntuikin hyvälle ja lerssi sai aikaan ihanan vastaimun kun hän työnteli pitkillä liikkeilla sisään ja ulos.
Mahtavan hyvä panomies kaipaan edelleen sitä ihanaa juhannusta jonka seurauksena sain pojan mutta eipä hänelle kasvanutkaan ihan samanlaista varustusta alakertaan.
voin kuvitella kuinka yksin asuva peräkammarin poika nimeltä risto kirjoittelee täällä tarinoita itsestään, jos joku sattus hänen millimunaan tarttumaan :D you go girl!
Älä enää etti sitä. sillä on jo eukko ja ne kai asuu kuopiossa.
Se styylaa nykyään Keuruun Hannan kanssa.
onko kyseessä yk ripa? se on varmaan siiinä punasessa tiili talossa juna radan alla. kova poika juomaa viinaa
Homo poikia ei kannata täällä kysellä tai tulee tappi hanuriin
Ripa seukkaa jonkun miehen kanssa. Olijoku transu juossu ilman vaatteita kylillä ja huutanu ripeä. Sitten tuli romanssi siittä
Minä en ole saanut miestä
Miten se kesyynty kun enne ei sitä pidelly kukaan eibees se eukko joka lähti mutta nyt onäijä kurissa
Eikös yks Risto kävis hämeestä. Vaikka olenkin pieni, hintelä ja pienimunainen pelkuri. Olen kova poika uhoamaan, mutta kun tulee tosi paikka niin juoksen hameiden taakse itkemään.
Ootko kokeillu munatkin ku tiedät koon ?
Veltosta velttoon kauanko meni ?
Aika lapsellista. Kidutus vankia seläntakana haukkua. Miksi että tule suoraan sanomaan mitä asiaa?
kidutussvanki muka ei nyt sentäs, näitä satuhahmoja riitttää tässä kylässä että on kidutettu ja ollaan niin synkkiä,,, jos nyt ei kumminkaan aleta liiotteelemaan
No jo meni loukkauksen puolelle perkele!nyt riittää paskanjauhanta ja pään aukominen ei tässä ole enää mitään järkeä! Ei tarvii jatkaa