Valmistin aikani kuluksi Exceliin pistetaulukon, jossa otetaan huomioon kaikki variaatiot. Huuto.net -linkin takaa saa ostettua vitosella ohjelman, mutta jatkossa ostaja saa päivitykset ilmaiseksi.
En tiedä, onko tällä paljoa kysyntää, mutta itse kun olen harrastuksen alkutaipaleella, tästä oli apua suuniteltaessa kolmen tikan sarjoja.
https://www.huuto.net/kohteet/darts--pistetaulukko/403882596
Uusi pistetaulukko saatavilla
3
1386
Vastaukset
- yritä.tkö
Onko y-tunnusta? Maksatko verot?
Maksan verot, jos ylipäätään joku ostaa jotain ja kauppaa syntyy enemmän kuin yksi kappale. Y-tunnusta ei tarvitse heti hankkia, vaan voi aloittaa toiminnan vakiinnuttamisella. Lisäksi yhden koekappaleen myynti voi tapahtua ihan yksityishenkilönäkin.
Tota veroasiaa on muuten joku kysynyt aiemminkin mun blogissani, kun myin aiemmin Windows -matkapuhelinohjelmaa Microsoftin kauppapaikassa ja mulla oli myös Tuntikirjuri -sovellus myynnissä, mutta lopetin myynnin huonon kaupankäynti menestyksen johdosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1058227- 1105743
- 555211
- 2895196
- 783831
- 583031
- 662747
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222548Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292522- 452491