Valmistin aikani kuluksi Exceliin pistetaulukon, jossa otetaan huomioon kaikki variaatiot. Huuto.net -linkin takaa saa ostettua vitosella ohjelman, mutta jatkossa ostaja saa päivitykset ilmaiseksi.
En tiedä, onko tällä paljoa kysyntää, mutta itse kun olen harrastuksen alkutaipaleella, tästä oli apua suuniteltaessa kolmen tikan sarjoja.
https://www.huuto.net/kohteet/darts--pistetaulukko/403882596
Uusi pistetaulukko saatavilla
3
1373
Vastaukset
- yritä.tkö
Onko y-tunnusta? Maksatko verot?
Maksan verot, jos ylipäätään joku ostaa jotain ja kauppaa syntyy enemmän kuin yksi kappale. Y-tunnusta ei tarvitse heti hankkia, vaan voi aloittaa toiminnan vakiinnuttamisella. Lisäksi yhden koekappaleen myynti voi tapahtua ihan yksityishenkilönäkin.
Tota veroasiaa on muuten joku kysynyt aiemminkin mun blogissani, kun myin aiemmin Windows -matkapuhelinohjelmaa Microsoftin kauppapaikassa ja mulla oli myös Tuntikirjuri -sovellus myynnissä, mutta lopetin myynnin huonon kaupankäynti menestyksen johdosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1471939
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir2871071Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.81899- 35868
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31789Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta18736- 73732
- 45688
Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44681Helppo selvittää onko oma täällä
Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse48676