Mun sydän on hirviöllä........

Onpas elämä ihanaa.........
3155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oletko kaunotar kanssani ystäväni.

Äänestä

miksi annat tälle Annellesi niin paljon valtaa......?

Äänestä

Yksi hirviö meinasi räjäyttää pääni äsken. (siis "hirviö" on joku kodinkone, jollaiset ovat tarkoitettu vain naisten käytettäviksi)... paitsi tuo ei ole naisille ollenkaan suunnattu, käytin "Brute Forcea" sen sulattamisessa, arvasitte varmaan että kyseisen hirviön nimi oli Rosenlew-jääkaappi.

Saahlhg3an huonosti suunniteltu, älkää ikinä ostako alle 5000EUR jääkaappia, joutuu käsin noukkimaan saakelin jääkipaleet ja aivan väärin suunniteltu koko 1000EUR paska.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Onpas elämä ihanaa.........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu