Rouva perheelliset

Tarkkanaoltavanyt

Jäätelökiaoskit palaavat, nyt on miehen kanssa uhkarohkeaa lähteä jäätelöä ostamaan, minihameiset pienessä sievässä olevat tytöntylleröt iskevat kun vähemmän sitä odotat. Jäätelökioskilta tullessa voit olla sitten yksinhuoltaja.

6

203

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tiukastikiinnivaan

      Samaa mieltä. Turhan usein jotkut vaan yrittävät iskeä varattuja miehiä kuin kiusallaan. Se on helppoo nykysin, kun naisista on tullut niin rohkeita ja tyrkkyjä.
      Ei kannata laskea miestä kesällä yksin kaupungille, ja jos yhdessä mennään, niin tiukasti vaan kiinni miehessä kiinni, ja tuimia katseita vapaisiin naisiin, heille pitää näyttää että he eivät ole mitään eikä tule ikinä miehen kotiin kahville.

      • mitäpäsemullekuuluu

        Jos teidän suhde on niin heikoilla kantimilla, että joku hutsu voi ottaa ukon tuosta vaan, niin silloin kyllä kannattais antaa sen ukon mennä.


    • pitkäniemikö

      Missä sinä olet hoidossa?

      • MoneskoKERRTA

        Minne sinä olet menossa hoitoon?


      • kauneushoitolat
        MoneskoKERRTA kirjoitti:

        Minne sinä olet menossa hoitoon?

        Jalkahoitoon ja samalla kasvohoito.


    • 1säpappa

      Me vapaat miehet saamme kuitenkin olla aina rauhassa. :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      122
      773
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      42
      559
    3. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      505
    4. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      502
    5. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      18
      485
    6. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      101
      442
    7. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      33
      441
    8. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      32
      375
    9. Mies kyllä lähestyy naista

      jos on oikeasti kiinnostunut. Tämä muistutuksena.
      Ikävä
      46
      373
    10. Martina ja Muhis vaan ystäviä

      Selityksiä tältä tyrkyltä löytyy, eikö kehtaa puuma sanoa, että seurustelemme. " Tää nyt on tämmönen alku vielä". Eiköhä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      130
      372
    Aihe