Rouva perheelliset

Tarkkanaoltavanyt

Jäätelökiaoskit palaavat, nyt on miehen kanssa uhkarohkeaa lähteä jäätelöä ostamaan, minihameiset pienessä sievässä olevat tytöntylleröt iskevat kun vähemmän sitä odotat. Jäätelökioskilta tullessa voit olla sitten yksinhuoltaja.

6

198

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tiukastikiinnivaan

      Samaa mieltä. Turhan usein jotkut vaan yrittävät iskeä varattuja miehiä kuin kiusallaan. Se on helppoo nykysin, kun naisista on tullut niin rohkeita ja tyrkkyjä.
      Ei kannata laskea miestä kesällä yksin kaupungille, ja jos yhdessä mennään, niin tiukasti vaan kiinni miehessä kiinni, ja tuimia katseita vapaisiin naisiin, heille pitää näyttää että he eivät ole mitään eikä tule ikinä miehen kotiin kahville.

      • mitäpäsemullekuuluu

        Jos teidän suhde on niin heikoilla kantimilla, että joku hutsu voi ottaa ukon tuosta vaan, niin silloin kyllä kannattais antaa sen ukon mennä.


    • pitkäniemikö

      Missä sinä olet hoidossa?

      • MoneskoKERRTA

        Minne sinä olet menossa hoitoon?


      • kauneushoitolat
        MoneskoKERRTA kirjoitti:

        Minne sinä olet menossa hoitoon?

        Jalkahoitoon ja samalla kasvohoito.


    • 1säpappa

      Me vapaat miehet saamme kuitenkin olla aina rauhassa. :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      166
      2120
    2. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      311
      1803
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      93
      1587
    4. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      82
      1258
    5. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1220
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1170
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      25
      1091
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      1027
    9. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      986
    10. Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea

      Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei
      Maatila ja metsä
      24
      972
    Aihe