Oho mihin luurillani harhailinkaan!

Arjajalka42

Terse, olen naimisissa mutta myös bi. Vaimoni ei tiedä asiasta. Olen koittanut etsiä seuraa anonyymisti mutta se on kovin vaikeaa eikä ole varaa riskeetata avioliittoa. Kävin tsekkaamassa palvelun pikadeitti.fi ja siellähän oli sitten kovasti tarjontaa juuri munlaiselle pelkurille. En uskaltanut kuitenkaan lähettää itse viestiä sivuille vaikka mieli tekikin. Muutaman numeron poimin sieltä kuitenkin ja ajattelin uskaltaa olla yhteydessä illalla kun vaimo nukahtaa. Noloa.. Tiedän. Mutta siis kysynkin nyt täältä että onko teillä kokemusta palvelusta tai lähinnä siitä onko siellä luotettavia miehiä? Kiitti etukäteen jos voitte jeesata.

45

1403

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olen aina ihmetellyt miksi naimisissa olevat bisset haluavat ilmoittaa olevansa naimisissa ja silti hakevat salaa seksiä ! Eikö se ole aika ristiriitainen tilanne vaimoa/miestä petetään ja pettäjä kavereille kerrotaan :D Mitä helvetin erikoista heidän aivotoiminnassa oikein on ? Onko myös bisse miehillä taipumus haluta myöskin nuoria poikia, kun usein näkee ilmoituksia, jossa bi ukkomies hakee salaisesti seuraa nuorista pojista :D Onko bisse naisilla myöskin samanlaisia harrastuksia, että kiinnostus on nuorissa tytöissä vai pojissa ?

    • Jos sulla ei ole alaikärajaa voit kirjoitella.
      Kiinnostaisiko sua jokin yhteinen harrastus?

    • TiedänMistäPuhun

      Miksi pysyt naimisissa jos oikein tavoitteellisesti päätät huijata ja pettää lähintä ihmistäsi eli vaimoa? Kyselet luottamuksen perään , mutta olet itse täysin.epäluotettava. tollaset kaappihomot toivottavasti käräytetään.

    • Ole edes mies ja joko ota ero tai kerro asiasta vaimollesi. Älä ole säälittävä reppana, joka pettää vaimoaan tämän selän takana. Se on alhaisinta mitä voit tehdä itsellesi ja toiselle. Ja jos sen teet, toivon todella että jäät kiinni pettämisestä. Vielä luottamusta peräänkuulutat, vaikket itse edes sitä ansaitse? Onnistut vaan pilaamaan kaikkien biseksuaalien maineen ja loukkaat verisesti vaimoasi, jota kai rakastat edes, vai onko vain kulissiliitto?

      • Anonyymi

        Vai pilamaan bissejen maine??? Kommentoija on tehnyt sitä itse vuosikausia!


    • yököttäää

      "..eikä ole varaa riskeetata avioliittoa". Voi hitto, mikä avioliitto tuo nyt on, kun mietit vaimosi pettämistä? Häpeäisit edes!!!

      • Anonyymi

        Ihan normi juttu bi-ukm.


    Ketjusta on poistettu 44 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      266
      4793
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      81
      3237
    3. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      38
      2766
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      47
      2533
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      45
      1807
    6. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      97
      1600
    7. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      94
      1378
    8. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      144
      1015
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      69
      988
    10. Laita vielä yksi viesti

      Saisin rohkeutta☺️ Naiselta
      Ikävä
      100
      946
    Aihe