Puhelimen näytölle tulee jatkuvasti teksti "tämä sivu kohteessa Suomi24.static..jne. Mikä juttu tämä on? Häiritsee käyttöä.
Mitä tämä tarkoittaa?
7
445
Vastaukset
- en.tiijä
keräävät kai jotain tietoja sivuston käytöstä tms.
- sapettaatämä
Häiritsee niin hemmetisti. Välillä se muuttui että verkkovirhe ja nyt taas tuo static-juttu. Ja tämä ongelma ainoastaan tällä sivustolla. Olisi vain kiva tietää, onko vika laitteessa vai sivustossa.
- KOSSULLA_KORJAANTUU
sapettaatämä kirjoitti:
Häiritsee niin hemmetisti. Välillä se muuttui että verkkovirhe ja nyt taas tuo static-juttu. Ja tämä ongelma ainoastaan tällä sivustolla. Olisi vain kiva tietää, onko vika laitteessa vai sivustossa.
Et käy nähtävästi kaikilla pytyillä.
- ainaharmiajostaki
Eikö kukaan tiedä mikä tämä juttu on?? Edelleen tulee tuota tekstiä..Ylläpito??!!
- epäilennäin
Kyllähän tuo vika tässä sivustossa silloin on, jos ei ilmene missään muualla. Onko ylläpito tehnyt taas jotain muutoksia mitkä ei sitten sovi tiettyihin laitteisiin.
- helpotuksenhuokaus
Nyt ei enää tule. Toivon että pysyykin poissa.
- Anonyymi
Täytä lomake ja lähetä. Vika on sinussa ja koneessasi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks73811Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?872756Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U1072581Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut242255- 582069
Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si171971Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai1071966Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1251819Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287341214Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he3581164