Huonoiksi on välit menneet

Ei voi muuta sanoa.
19669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Mitäs läksit.

Äänestä

Todellakin:(

Äänestä

skippaan paljon enkä vittuile

Äänestä
  • Joo ei olisi uskonut..Minkäs teet..Omalta osaltani pyydän anteeksi

    Äänestä

Ylpeys ja ennakkoluulot tuhoaa monta kaunistakin tarinaa jo ennen kuin ehtivät kunnolla edes alkaa.
tietysti muut ihmiset, jos ne päästää väliin.

Äänestä

Egot kolisee

Äänestä

Ei voi kuin ihmetellä,että miksi?Kuitenkin pidän sinusta kovasti,eikä tällainen ollut tarkoitukseni..En olisi koskaan osannut kuvitella,että Sinä et halua olla ystäväni.Kuitenkin olet ollut se johon olen kuvitellut voivani luottaa..No heikot sortuu elon tiellä,minäkin

Äänestä
  • Minä en sorru ikinä
    Enkä luovuta ikinä (*_*)

    Äänestä

  • Mistä sä sen tiedät etten halua. Enhän mä sua tässä väistele. Kato sitä horokuntaa, niin ymmärrät!

    Äänestä

  • pakotettu kirjoitti:

    Mistä sä sen tiedät etten halua. Enhän mä sua tässä väistele. Kato sitä horokuntaa, niin ymmärrät!

    Ootko sit ollut ystävä? Ystävyys on muutakin kuin pakolliset moit ja kuulumisten vaihdot.

    Äänestä

  • elluhalloBY kirjoitti:

    Minä en sorru ikinä
    Enkä luovuta ikinä (*_*)

    Jotenkin tänään sinua katsoessani,et edes vilkaissut,tiesin..Tämä jää ei enää tule sulamaan.Parempi yrittää unohtaa kaikki mistä haaveilin.Olit enemmän kuin ystävä,en vain saanut koskaan sanottua sitä sinulle,no nyt ei enää tarvitsekaan.Lähden pois,en voi jäädä,aina sinut nähdessäni tiedän mitä olen menettänyt..

    Äänestä

Keiden välit?

Äänestä

Sekö että olen kiireinen. Asun melki pihalla

Äänestä

Sellaista tämä joskus on, kun on valittava se pienimmän vahingon tie. Eikä sillä, että mitään muutakaan olisin osannut koskaan hoitaa oikein.

Äänestä

Parhaat ystävät tai tutut tietää siitä, kun voi vuosienkin jälkeen jutella ilman jännitteitä. Ei ne välit ole huonot välttämättä, kuin omassa päässä.

Äänestä

Mitäs olit niin vitun huono. Harkitsitko ollenkaan hänen tai muiden kautta tilannetta?

Äänestä

Nyt itkettää :'(

Äänestä
  • Kerro ny meillekekin niin mekin saadaan itkeä:)

    Äänestä

  • näinpä ? KUka itkee? :O

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jäätäväää kirjoitti:

Ei voi muuta sanoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu