Menikö se näin?

Ihastuttiin toisiimme, pelästyttiin tunteitamme, otettiin etäisyyttä, ettei mikään menisi rikki.
19623
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Noin se varmaan monella menee

Äänestä

Meistä toinen on vahvempi kun minä olisin antanut periksi tunteille jo aikoja sitten. Elämä on ...

Äänestä

Meni yksipuolisesti.

Äänestä
  • XD "meni yksipuolisesti" kommentoi omija.

    Äänestä

  • juuuhjooooh kirjoitti:

    XD "meni yksipuolisesti" kommentoi omija.

    mikä ihmeen omija, hänhän kertoi vain miten hänen omassa tapauksessaan meni !!

    Äänestä

  • ootkotyhmä kirjoitti:

    mikä ihmeen omija, hänhän kertoi vain miten hänen omassa tapauksessaan meni !!

    No kyllä silloin on varmaan joku mielessä, jos johonkin tunnisteettomaan aloitukseen vastaa miten meni omassa tapauksessa. Mutta sori.

    Äänestä

  • juuuujooooh kirjoitti:

    No kyllä silloin on varmaan joku mielessä, jos johonkin tunnisteettomaan aloitukseen vastaa miten meni omassa tapauksessa. Mutta sori.

    Ootko niin vitun tyhmä ja mustasukkainen että vahtaat tääl vaan mitä muut kirjoittaa? Sähän tääl omit aloituksen itsellesi kun vahtaat muiden vastauksia.

    Äänestä

Jos olisi mulle, niin väliäkö tuolla enää.

Äänestä
  • mutta kuten sanoit, mitäpä väliä ...

    Äänestä

Ei vaan meni niin, että sinä ihastuit minuun ja minä vain ihmettelin miksi v*tussa.
Minä en koskaan ihastunut sinuun.

Äänestä
  • no et varmaan niin ihastunutkaan ku et ees tiiä kuka ap on . vittu teitä idiootteja.

    Äänestä

  • heh.heh.heh kirjoitti:

    no et varmaan niin ihastunutkaan ku et ees tiiä kuka ap on . vittu teitä idiootteja.

    Onneksi sinun kommenttisi oli tosi hyödyllinen minulle. Nyt ymmärrän olevani idiootti, sillä perustelusi oli aukoton ja logiikkasi suorastaan tyrmäsi minut.
    Jaa toki viisauttasi myös muille ihmisille, niin maailmasta tulee parempi paikka.

    Äänestä

Me ihastuttiin toisiimme. Mutta valitettavasti ei olla saatu sitä kerrottua toisillemme.

Äänestä

Ninpä ja kukapa ei joskus ihastuisi?

Äänestä

Ehkä olisinkin tunteeni hänelle ilmoittanut jotenkin jos olisimme vapaita molemmat. Nyt vain aavistelen että onko tämä oikeasti molemminpuolista ja jos on niin mukavahan se on mutta ei voi mennä pidemmälle

Äänestä
  • Ja mies?

    Äänestä

  • Juuri näin.

    Äänestä

  • Näinsivusta kirjoitti:

    Juuri näin.

    tosi on.

    Äänestä

Tavallaan. Eihän siinä mikään rikki menisi, jos vähän nautittaisiin toisistamme salaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Väsyyttää kirjoitti:

Ihastuttiin toisiimme, pelästyttiin tunteitamme, otettiin etäisyyttä, ettei mikään menisi rikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu