Oletko sellainen peräkammarin

Poika? Jos nainen ei tee aloitetta, jäät uikuttamaan perään.
15390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Silloinhan nainen on peräkammarin ämmä.

Äänestä
  • Mä pidän perää.

    Äänestä

Naiset on aina peräkamarissa.

Äänestä

Ui ui ui iii uiiii

Äänestä
  • Ja uuuih ja uih lainaten äskeistä.

    Äänestä

Olen sellainen haaveilija että haluaisin paljon kauniita halukkaita naisia ketä paneskella niin jään aina yksin elämässä ja vuosia oon sit oman käden varassa:D Oon siltikin haaveilija vaikka jään sit ilman seksiä vuosiksiksi koska oon rehellinen itselle. Jospa ne haaveet toteutus joskus ahhahahhahha. SSRI lääkkeet vie seksihalut ja lihottaa niin haaveet kaatuu ellei musta tuu lihava suomen eron jermu sitten.

Äänestä
  • Ron jeremy jopa. Tai sittenkin olen niin vihainen taas etten tiedä itsekään mitä haluan.

    Äänestä

Kieltämättä olen.

Kun on tehnyt tarpeeksi aloitteita tai kokee niin, ei jaksa enää naisten leikkimistä ja PELKURUUTTA.

Ne jutut eivät ole syystä tai toisesta johtaneet mihinkään vakavaan ja nähnyt naisten paskan puolen.

Sitten odottavat että heitä pitäisi miellyttää joka vaiheessa tehdä se aloite.

Jos vittu se on sukupuolesta kiinni joka uskaltaa tehdä aloitteen tai lähettää SELVÄN signaalin että aloitetta odotellaan niin MITÄ VITTUA ELÄT ENÄÄ TÄÄLLÄ SIINÄ SUKUPUOLESSA JOTA KUTSUTAAN NAISEKSI?

Nykyään nainen näyttää tarpeeksi nyrpeää naamaa tai ei osaa ottaa kontaktia itse niin lähden kotiin.

Saahan sitä moittia "peräkammariudeksi" aivan kuten se nainen joka muuten on aktiivinen mutta pissii housuunsa kun aloite pitäisi tehdä SURKEA VAIMO ja ÄITIEHDOKKAAKSI.

En tahdo että lapsistani tulee sen naisen kaltaisia housuun pissiviä pikkupelkureita jotka toimivat sen mukaan mikä heidän sukupuolensa "rooli" sattuu olemaan.

Äänestä
  • Peräkammarin pojat ottavat sitten sen, joka tulee mukaansa hakemaan.

    Äänestä

Tunnistan periaatteessa itseni tuosta. Nuorempana oli toisin. Se on ehkä vain laiskuutta ja itseni suojelua nykyisin. Ihmissuhteisiin en halua enää asennoitua kepeästi, koska ymmärän että se voi oikeasti satuttaa toista, jos hakee toinen hakee vakavampaa seuraa.

Äänestä

Miksei koskaan puhuta peräkammarin tytöistä. Suurin osa naisista yhtä saamattomia. Aloitetta ei voi tehdä, koska jo äidin maidossa on iskostettu, että mies tekee aloitteen ! Mistä se mies tietää kuka on kiinnostunut, jos sitä ei hänelle mitenkään näytä.

Äänestä
  • Se on tämä valikoiva tasa-arvo. Tietyt jutut vissiin sitten kuuluu miehille kuitenkin.

    Äänestä

Sanon kerran ehkä kaksi tykkääväni ja jos ei vastakaikua tule niin se on sitten siinä.

Äänestä

Nyt itkettää :'(

Äänestä

Eihän tässä kerkiä olemaan, ei muutako parruapesään kyllä se on joku muu ko uikuttaa, eiks vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tunnistatko_itsesi kirjoitti:

Poika? Jos nainen ei tee aloitetta, jäät uikuttamaan perään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu