Pikapanot kaupan takahuoneessa

panojukka

Taas kuuma päivä, ajattelin heti aamusta, kun tuntui, ettei ajatuskaan kulje kun on niin tukahduttavaa.

Avasin paidastani pari nappia lisää, huomasin kyllä, että pyöreät rintani näkyivät ehkä asiakaspalvelussa olevalla hieman liikaa, mutta unohdin asian samantien, kun jatkoin vaatteiden viikkausta hyllyille.

Huh, kylläpä tosiaankin oli kuuma ! Pyyhin hikeä kädelläni otsalta ja kaula-aukostani ja huomasin samalla, että tumma komea mies katseli minua näyteikkunan läpi ulkona.

Hymyilin hänelle ja hän hymyili takaisin. Jatkoin töitäni, kunnes hetken päästä havahduin kosketukseen olkapäälläni.

Tuo mies oli tullut liikkeeseen sisälle. Hän painautui takaani minuun hävyttömän lähelle, tuo tuntematon mies.

En tiedä miksi, mutta en yrittänytkään estellä, kun hän alkoi hyväillä minua, suuteli niskaani ja voimakkaat kädet puristelivat pyöreitä rintojani. Hän tarttui hameeni päältä jalkoväliini puristaen sitä hellästi mutta tuntuvasti. Tunsin kuinka himo heräsi jalkovälissäni ja tunsin hurjaa halua tuota tuntematonta miestä kohtaan.

Tartuin tuota miestä kädestä ja ohjasin hänet takahuoneeseen. Siellä jatkoimme toistemme koskettelua ja painoin itseni hänen jo kohollaan olevaa etumustaan vasten. Aaah, se tuntui todella kovalta !

Pakonomaisesti käteni vaelsi avaamaan hänen farkkujensa napin ja vetoketjun… Kalu pullahti esiin itsestään sillä hänellä ei ollut alushousuja lainkaan. Se sojotti kutsuvasti ja asetuin polvilleni hänen eteensä. Asetelma oli kuin jossain suomiporno videossa.

Otin kalun huulieni väliin ja aloin lipoa sitä kielelläni ja imin sitä kuin maan makoisinta tikkaria.. Mies huokaili ja tuntui selvästi pitävän siitä mitä hänelle tein. Kalu oli todella kova kun hän nosti minut ylös ja käänsi minut selkä häneen päin. ...

Lue koko tarina täältä:
http://seksitarinat.nettiporno.net/pikapanot-kaupan-takahuoneessa/

6

3735

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Meisseli-setä

      Oletin että kaupan takahuoneessa vedetään perseeseen mutta ei.

      • hamurabi

        Joo, se oli vähä pettymys


    • noptou

      No se oli nopeeta touhua

      • hämeennopei

        Ei oo häpee olla nopee


    • äpryk

      Työnnä löylykauha perseeseen saatanan huora joka jakaa persettä tuntemattomille äijille.

      • saatananhuoraa

        Suoritettu, mitäs saisin tehdä seuraavaksi?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      91
      2541
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1475
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      86
      1447
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1208
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      943
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      920
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      105
      814
    8. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      37
      814
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      793
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      716
    Aihe