Tuoksulla väliä?

Mille kaivattusi tuoksuu? Tunnistatko hänen tuoksunsa ja onko tuoksulla ylipäänsä merkitystä?
24623
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Todella hyvälle.

Äänestä

Ihanalle tuoksuu. Puhtaiden vaatteiden ja miehen ominaistuoksun raikas sekoitus.

Äänestä

Kielon kukalle

Äänestä

Pilluneste alkaa aina tuoksumaan kun tulen lähelle, ei voi sille mitään.

Äänestä
  • Jees...........

    Äänestä

  • Yäk

    Äänestä

Joltain Pirkka-hiusgeeliltä.

Äänestä

Talin, miedon hien ja hiusrasvan sekoitukselle tuoksuu

Äänestä

Miehen tuoksu huumaa minut.

Äänestä

Pyllymehulta tuoksuu mies.

Äänestä

Kuivúneelta spermalta ja sissijuustoilta.

Äänestä

Hyvältä tuoksuu ja maistuu mies.... ominaistuoksunsa on semmoinen joka liimaa minut viereen....ja ihoon kiinni. On varmaan väliä ja tuoksuu hänelle, hyvälle, miehiselle :)

Äänestä

Ai kun pääsis niin lähelle häntä et vois haistaa. Koirakin kyllä haisee hyvältä minusta joten kaikki hajut on mieluisìa kun lähtee rakkaasta ☺

Äänestä

Kynttilä tuoksu. Hän ei käyttää hajuvettä. Ihmettelin onko hän uskovainen. Ei kai, jos pettää vaimonsa.

Äänestä

vesipää akka katkeruuksissan tehtailee näitä aloituksia, ja itte myös näihin vastailee. Minä olen ainoa, joka on ulkopuolinen vastaaja täs vesipään ketjussa.

Äänestä
  • Aivan oikeassa olet poikaseni.

    Äänestä

Ukon kanssa toissa yöllä hommailtii joo olin vähän valuvainen kuolaili karvahirviö että kastui pintapuolisestu. niin Ukko kiermunteli lakanoissa kuin kissa mintukissassa ja älähteli että tuoksuu ihan minulta.

Äänestä

Tuoksuu vierailta miehiltä hän.

Äänestä

En oikeen muista kun siitä on niin kauan kun lähellänsä olen ollut mutta ei ainakaan pahalle, paitsi silloin kun pieraisi ;DD

Äänestä

sen peenis Haisi irstaalle.

Äänestä
  • seksille ja pierulle

    Äänestä

Ummehtunut lehmänpieru

Äänestä

Persehiki oli valtatuoksu. Amerikan autoissa ei oikeaa nahkaa käytetty ja mahti hien se pukkasi kankkuväliin.

Äänestä

Humuksen hajuista tuoksua ruiskuttelen kainalooni, naaiset ihan vonhkhuu piestä petiini.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helagallu kirjoitti:

Mille kaivattusi tuoksuu? Tunnistatko hänen tuoksunsa ja onko tuoksulla ylipäänsä merkitystä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu