Mitä kaikki on?

Luuletko tämän olevan rakkautta? Miksi ja miten.
4411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siksi että voin huonosti ilman häntä. En ole tuntenut näin pitkään aikaan.

Äänestä

Eihän tämä ole. Se mitä tunnen yksin voisi olla/tulla rakkaudeksi, samoin kuka tietää se mitä oikean kanssa yhdessä saisimme aikaan jos molemmat haluaisivat. Tämä täällä on noh mun mielestä peliä. Eikä todellista. Ja rakkaus tarvitsee todellisen kahdenkeskisen yhteyden.
Mitä minulle jää? Minulle voi silti jäädä rakastumisen tunne. Kiitos edes siitä vaikkei se paljoa lohduta.
Nyt se lupaus..ja viikonloppuvapaus. Kauniita ajatuksia.

Äänestä

Kyllä luulen.

Äänestä

No mitäs muutakaan, helekkari soikoon :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Outoilijana kirjoitti:

Luuletko tämän olevan rakkautta? Miksi ja miten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu