Olisi mahtavaa tehdä joku kepponen sinulle. Nasta penkillä olisi kyllä liian ilkeä ja kivulias, en tajua mitä hauskaa siinä edes olisi. Mutta esim. kobra pöytälaatikossa saattaisi olla ihan hyväntahtoinen vai mitä sanot? ;).
http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1G47vKpXXXXbAXpXXq6xXFXXXY/Cobra-Snake-High-Simulation-Fake-Snake-Model-Toy-Spoof-Tricky-Scary-Mascot-for-Halloween-Prank-.jpg
http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1G47vKpXXXXbAXpXXq6xXFXXXY/Cobra-Snake-High-Simulation-Fake-Snake-Model-Toy-Spoof-Tricky-Scary-Mascot-for-Halloween-Prank-.jpg
Vastaukset 22
Vanhimmat
Ei semmosta.
Tai niinkun kivoja kepposia niistä tykkään kyllä :).
Mukavat kepposet on kivoja.
Älä tee niitä, en tykkää edes duudsoneista.
Leikkikäärme olisi vielä ihan ok, mutta ei oikea kobra.
et isommin tykkää hänestä, kepposet vaan senkuulosia.
koiran kirputuskin on äärimmäisen välittämisen ja hellyyden osoitus.
kobrasta pöytälaatikossa.
moniko ihminen on kuollut KUMISEN kobran puremaan?
Mä tykkään semmosista kepposista kun valehtelee ukolle että mulla on kuppa vaikkei ookkaan, tai että odotan sinulle kaksosia onneksi olkoon!! :D
Kepposia, etten sanoisi.
Kerran keppoilin niin että kutsuin hänet viereeni ja sanoin: Mulla on tärkeää asiaa, valehtelin pettäväni häntä. Nauroin lopuksi paskasta naurua!!!
Onkohan tuo ihan tervettä nauttia toisen ahdistuksesta...?
En tiedä mutta hyvät naurut sain :D
Kobra olisi nasta mutta aprillipäivähän meni jo?
Tykkäänhän minä, kerran työnsin tuorekurkun ukkoni perseeseen kun se sammu. Aamulla hihitin ja ukko vähän kärvisteli. :))
Tuota vois kokeillakin joskus :D
Siinä ei ole mitään hyväntahtoista marssia toisen asuntoon keppostelemaan. Edes ajatuksen tasolla senkin, huomionkipeä kääpiö.
Minä olen kyllä yleensä se joka niitä kepposia tekee. No en minä kyllä mitään käärmettä pelkäisi. Muutama kyy on tullut päästettyä päiviltä.
En todellakaan pidä.
En tykkää, en tykkää
Tykkään vain karkeista ja niidenkin pitää olla itse valittuja.