että oletkohan sinä nainen mun ns."toinen puoli". Ajattelet, puhut ja esiinnyt lisäksi
mulla on vahva tunne siitä, että jokin meitä yhdistää. En kyllä muuten olisi täällä.:)
mulla on vahva tunne siitä, että jokin meitä yhdistää. En kyllä muuten olisi täällä.:)
Vastaukset 9
Vanhimmat
Uskoisin.
naisista on sinun ajatustesi kohteena?
Kyllä hän tietää.
Joo tällä hetkellä on menossa maailmankiertue jossa esiinnyn,laulan ja puhun väli spiikkejä. Kaikki on jo loppuunmyytyjä nuo keikat että jos haluat tulla keikalle niin pimeiltä markkinoilta saattaa vielä löytyä jokunen lippu. Vip liput on tietenkin kalliimpia noin 1000 euron luokkaa,siihen sisältyy 5min tapaaminen ja pari laulua sekä yhteiskuva muistoksi ja ehkä jokin pieni tanssi. Jos tykkäät esiintyä niin tuu toki lavalle mukaan laulamaan!
Et sä mitään Madonnaa pääse panemaan niin et turhaan hommaat vippilippuja
Minä olen ihan oikea ehta Madonna eikä kukaan tässä ole puhunutkaan panemisesta vaan konsertista puhuin että saa tulla jammailee ja on muuten tulossa tosi hyvä setti.
Tähän asti olen ollut vahva, tänään jostain syystä itkua vääntänyt. Miten voi jotain miestä rakastaa ja kaivata, vaikkei edes lähemmin tunneta.
Voinhan olla sitäkin. ;D Oon myös paljon muutakin jos vain haluat mun olevan.
Olisi ihmeellinen sattuma, jos minä olisin aloittajalle se "toinen puolikas". Kuitenkin tämä vastaaminen tuntui sopivan tähän hetkeen . . . ei näitä rakkausasioita järjellä ymmärrä. Tunteet elävät omaa elämäänsä. . . vuodesta toiseen.