Onko karvat noloja

Eli oon 15-vuotias poika ja mul on kasvaa aika paljo karvoja säärissä ja muutenkin niin onko siinä mitään noloa?
4224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Any1?

Äänestä

Äkkiä pois vaan

Äänestä

Sheivaa jos oot homo

Äänestä

Ei ole mitään noloa, tuossa iässähän noloa olis jos karvoja ei ois yhtään. Meillä ainaki ysiluokalla sai pari poikaa kuulla vittuilua siitä kun ei ollu sääri- tai kainalokarvoja kun monella jätkällä oli rintakarvotusta nännien ympärillä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Karvatnoloja kirjoitti:

Eli oon 15-vuotias poika ja mul on kasvaa aika paljo karvoja säärissä ja muutenkin niin onko siinä mitään noloa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu