ekaa kertaa jonkun ihmisen, naisen tai miehen kanssa. Kaikki menisi ihan hyvin kunnes, illan lopuksi hän töräyttäisi vahingossa kauhean kovaäänisen paukun ja pari lusikallista tulisi housuihin siinä samalla. Menisitkö uudestaan hänen kanssaan treffeille???
Jos olisit treffeillä
mitätekisitte
9473
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
En ole ollut koskaan treffeillä tai olempa ja silloin minä kehitin menemiset ja se oli kerran. Edellisen kanssa se oli Jouni.
Öö ihmisiä inhimillisiä kaikki vaan ovat ja ainakaan minä en pienistä hätkähä joskus voi sattua joku vatsapöpö eikä sille vaan maha mitään,sitten kait pitää yrittää tarjota parhaiten apua kun vaan voi ja toivottavasti parempi vatsa ensikerralla.
Hyvä homma :)
On teillä jutut!
En. Varmaa jokin sulkijalihasongelmainen minkä kans pitäis aina miettiä lähin vessa valmiiks. Tai vaipat. Kaikilla voi olla ongelmia, mut oma vastaus on en.
Ois kiva seurustella jonkun kakkapökäleen kanssa :D Ruskea vana vaan seuraisi kaikkialle minne menisi.. haahhahahahaha... nyt väsyttää:D
Hahhahaha minä olin erään hurmurin kanssa jolla kävi viiniviikoilla vahinko, alasti, sängyssäni... hän sanoi, ops en halua nyt flirttailla mutta mulla taisi tulla just snapsilasillinen. Tosi hauska juttu mielestäni... Silloin ja nyt. Taisin hengailla hänen kanssaan jopa vuosia, en muista tarkalleen kun on ollut niin lukemattomia miessuhteita monina vuosikymmeninä...
Leijahan vaan rentouttaisi tilannetta että mitä väliä.
Btw. paritkin deitit ovat johtaneet siihen että mimmi alkanut hipelöidä pöydän alla jaloillaan mun jalkoja ja haaroväliä. Joo ollaan oltu syömässä siinä. ;)
Yks deitti taas hyökkäs yks kaks suutelemaan ihan kunnolla, ei kielareita mut muuten, oltiin täydehkössä nightclubissa. Ihmeellisiä mimmejä :O
Vähän eri kuin pierasta lusikalliset housuun