Ihana pappi Mari leppänen.

Minä katsoin perjantai lähetyksen siinä oli se pappi mari leppänen kyllä se vaan on just samat arvot ja ajatukset kuin minulla. minäkin olen vanhoillislestadiolaisesta kodista. lisää samanlaisia pappeja kirkkoon.
6134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

lin sitä saatanan läskiä, lesbopapitarta. Ymmärrän, että täytyihän hänen tulla kaapista ulos, koska eihän tuollainen tynnyri enää kaappiin mahdu. Sehkään ei ollut hassumpi se ruma vanhempi lesbo. Parasta kuvitella olevansa lesbo, jos naamavärkki on semmoinen, ettei kukaan mies edes sinnepäin sylkis. Tämä muija oli perustanut oman kirkon. Hän oli saanut sinne jo jäseniksi viitisen idioottia. Mari sopii aivan hyvin tuohon porukkaan. Siellä viis veistataan siitä, mitä Raamatussa sanotaan

Äänestä

ite oot tynnyri.

Äänestä
  • tä muodotonta läskikasaa perjantai-iltana TV:ssä, sitä jolla paksin kaulan ympärillä oli papinkaulus? Ohjelmassa hehkutettiin, että hän on lesbo. Parasta kait se on ollakin lesbo, koska eihän kukaan mies tuollaista... Ihmettelen vain naisten makua, jos joku heistä. hyi...

    Äänestä

  • No miksei toinen samanmoinen huolisi...

    Äänestä

Marila ola huva pilu?

Äänestä

Tyhjyyttään kumiseva naistynnöri jonka puheita kuuntelee kourallinen kirkon mädännyttäjiä ja muita liberaaleja hölmöjä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pappi-ihana kirjoitti:

Minä katsoin perjantai lähetyksen siinä oli se pappi mari leppänen kyllä se vaan on just samat arvot ja ajatukset kuin minulla. minäkin olen vanhoillislestadiolaisesta kodista. lisää samanlaisia pappeja kirkkoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu