Tulet jäämään yhtä pers aukiseksi kuin olit avioliittomme alussa, senkin hönöhammas, vaikka kuinka uskottelisit itsellesi voittavasi jotakin myöhempää käyttöä varten. Ennemmin jaan kaiken pois ennen sitä ja näytän sinulle sitten nollasaldon pankkitiliä. Hah!
Kun erotaan, et saa minulta yhtään mitään
kiittipanostaääliö
18376
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Sellaisia ne mielikuvitusliitot on, olis kannattanut lopettaa ajoissa.
Anteeksi, mutta miksi käytät sanaa mielikuvitus? Ihan ajatuksena heitetty, ja käsittääkseni ihan todelliseen kokemusperäiseen elämään nojautuen.
kulta. En kaipaa sinulta yhtään mitään. Pidä haisevat rahasi.
laita joku pornokuva
"kaikki mikä on minun on myös sinun"-Sille tätille.
https://www.youtube.com/watch?v=RazV4NkpmR8
T. Ps
Tässä näköjään kosto elää katkeran akan suusta =D
Koitahan ottaa rauhallisesti siellä :)
Ei kai se mies siihen jää vaikka epäreilusti veisit siltä kaikki rahat. Sittenkö muka olisit tyytyväinen jos se siihen rahojen takia vain ja ainoastaan jäisi?
Eikö se paras kosto olis vaan jatkaa sitä omaa elämää ja näyttää että sulla elämä jatkuu jopa paremmin mitä sillä?
Aina sitä jostakin parempi ukko löytyy mikäli tämä nykyinen pitää pellolle heittää.
Nyt ei mene hyvin.
En kyl käsitä
Eihän sulla suhdetta
Eihän sun tarvitse omaisuuttasi kellekkään antaa
Tee paperit jos oikeen avioon aivot
Itse en rakastuisi vaik miljonääri eteeni tulisi
Jos kerran en rakasta (*_*)
Korjaan; jätän sinulle minun päällystakkini, niin et ihan alastomana joudu kadulle. Muuta et saa. Joo, en rakasta. Paperit on tehty, mutta ei mitään syytä rakastaa, ihan järkipohjalla mennään. Jätän rakkauden olemuksen pohtimisen muille, vaatii ehkä teiltä kaikilta itseäni lukuun ottamatta, hmm, syvällisempää, hmm, paneutumista.
Kai sitä nyt edes omat alkarit saa ottaa
Ja sitä paitsi mitä tekisit naisten vaatteilla
Alatko piilo sellaiseksi.....(*_*)
Se sun mielikuvitus kumppani meni jo. Etkö sä saatana taavetti usko ettei sulla ole koskaan mitään kumppania ollutkaan, jos ei sun omia käsiä lasketa.
Hommaa uusi kumppani vaikka netin pornosaiteilta. Otat kostoksi sellasen oikein satanan hyvännäkösen muijan, joka antaa panna kaikkiin reikiin ja ottaa parin viikon pesemättömänkin suuhun.
runkkarin taaapppiii sinun hanuriisi jäi, runkkarin taaapppiii...
Hui, nyt on pakko sanoo, ettei oo meikäläisen käsialaa, mutta ydinajatusta komppaan kyllä.
Niin, ihan järkipohjalta, ei minulla ole mielikuvitusta, jolla tällaisia voisi kirjoitella, tuo alaviivojen laittaminen nikkiin tarkoittanee sulta että olet, hmm, maan pinnalla, vaiko totta?
Vaihtoehdoista pitää aina valita se mikä on järkevin, eikö totta, miettiä vaihtoehdot ja tehdä ratkaisu viileästi siltä pohjalta mikä itsestä tuntuu parhaalta ja jos näyttää että ratkaisu oli väärä niin eihän sekään vaarallista ole.
Ei ihan avaudu tuo seksi-pornosaitti-juttu tässä yhteydessä. Kyse siis on että äijälle ei jää yhtään mitään, muuta kuin päällystakki erossa, joka on tietenkin teoreettinen koska enhän minä tässä palstalla eropaperia julkaise mutta asia on mietitty ihan järkipohjalta. Sitä paitsi rahattomuus on aina myös hyvä asia, ei välttämättä huono juttu ollenkaan. Itsekään ei tykkää. Ja voit aina ajatella sanotaan vaikka, hmm, positiivisella tavallasi, että päällystakki pysyy puhtaana vaikka joku harrastaa itsetyydytystä.
Nuo tarkoituksella kärjistetyn oloiset onaniapuheet ovat myös jotenkin erikoisia, en ihan ymmärrä, et kait vaan kuvittele että onanoimalla voisi rakentaa jotakin syvällisempää yhteyttä tai saavuttaa jonkinlaista tietoisuutta? Jos ei fyffeä alun alkaen ole tuon enempää, tuota, sanoisinko, ole laitettu likoon niin ei sitä lähtiessäänkään ole antaa, ymmärräthän vertauskuvan?
Pihalle vaan kylmän viileästi. Sen minkä kesä kastaa sen se myös kuivaa.
Vitun paska trolli, mutta silti lankesin.
No voitasko me nyt kuitenkin sit ensin mennä sinne naimisiin?
Et sitten parempaan pysty? Eihän toi oo ees kiristämistä! :D
Tyhjää ei voi jakaa kahdella senhän kaikki tietää